Finalizarea transferurilor

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
fostul Oceano
moderator
moderator
posturi: 1571
Înregistrare: 04/06/05, 23:10
Locul de amplasare: Lorraine - Franța
x 1

Finalizarea transferurilor

de fostul Oceano » 12/11/05, 14:31

Bunul Christopher, dupa cum s-a spus in PM iata subiectul pe care voi enumera temele controlate intre arhiva si noua forum.

PS Am făcut-o în ordinea vechiului forum pentru ca o postare pe un subiect vechi să nu schimbe ordinea și să mă facă să pierd firul muncii mele.

Tema: Ecologia: the forum Index de Forum -> Observații, sugestii, îmbunătățiri și dispute

Subiecte:

Important: autofinanțare econologie
Important: Forum atacat (Pagini 1 2 3 )
Înființarea asociației
Idei pentru sondaje
Migrația din Forum
Atacul nou
Econologie ToolBarre
Director nou
parolă
Cerere de clarificare a vocabularului, vă rog
Téléchargements
Popup
EconoFiches
Mi-am pierdut parola
OPRIȚI POLUAREA
Impactul econologiei
Forum curat
apărea pe neașteptate
întrebări indiscrete
O nouă privire
Geografie rapidă
0 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 293