Studiul pieței energiei lemnului

Energiile regenerabile, cu excepția energiei solare electrice sau termice (a se vedeaforums dedicat mai jos): turbine eoliene, energii marine, hidraulice și hidroelectrice, biomasă, biogaz, energie geotermală profundă etc.
fredetsabie
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 2
Înregistrare: 11/04/09, 18:31

Studiul pieței energiei lemnului




de fredetsabie » 11/04/09, 18:37

bonjour,
Sunt în proces de creare a unei afaceri pentru transformarea și vânzarea lemnului de foc, iar părerea dvs. nu va fi de interes.
Puteți copia / lipi linkul de mai jos, care este doar un studiu de piață care îmi va permite să negociez împrumuturile mele.
Multumesc anticipat.
Cordialement,
Frederick.
http://www.abc-energie.fr.nf/
0 x
Korben Dallas
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 194
Înregistrare: 29/08/07, 09:46
Locul de amplasare: tururi




de Korben Dallas » 12/04/09, 17:09

bonjour,

Am completat acest chestionar, dar iată câteva observații:
- Bugetul „numai încălzire” nu este ușor de evaluat pentru multe gospodării. Foarte des, energia utilizată nu este utilizată doar pentru încălzire (de exemplu pentru gătit, încălzirea apei calde menajere). În opinia mea, datele colectate vor fi, prin urmare, incorecte.
- Nu văd ce oferte comerciale mi-ar putea oferi energiile ABC, neavând o idee precisă despre ceea ce vinde această companie. Prin urmare, am răspuns negativ la întrebarea „doriți să primiți o ofertă comercială de la ABC Energy”.
0 x
fredetsabie
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 2
Înregistrare: 11/04/09, 18:31




de fredetsabie » 13/04/09, 08:45

bonjour,

Iau notă de comentariile dumneavoastră.
Compania este în curs de a fi creată și va avea ca activitate principală comercializarea energiei lemnului.

Frédéric
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la "Hidraulică, turbine eoliene, energie geotermală, energii marine, biogaz ..."

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 227