Un fost conspirator trăiește din nou de când a plecat

dezbateri și companii filosofice.
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Un fost conspirator a revenit la viață de când a părăsit-o




de Obamot » 07/11/21, 21:25

Degeaba intra in dezbateri contradictorii cu „amuzantii”, ei fug de ei (Izy in special).

Pentru asta există două motive.

1) Ei"ei stiu„Neapărat mai bine decât o persoană obișnuită (în special datorită verificărilor lor copiate/lipite și altor falsuri)

2) Dar mai presus de toate - pentru că neavând cunoștințe aprofundate despre subiectele pe care le tratează, în special nu și-ar dori să fie prinși în actul de a vorbi prostii...

Ce li se întâmplă de opt ori din zece... : Cheesy: este mai puternic decat ei...
1 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14823
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: Un fost conspirator a revenit la viață de când a părăsit-o




de GuyGadeboisTheBack » 07/11/21, 22:40

Obamot a scris:2) Dar mai presus de toate – pentru că neavând cunoștințe aprofundate despre subiectele pe care le tratează, ei mai ales nu ar dori să fie prinși în actul de a vorbi prostii...

Nici măcar parțial pentru că nu îi interesează, pentru că ei disprețuiesc. Cum am putea avea curiozitate pentru ceva ce vomita, negăm și râdem? Deci, nu e de mirare că cei mai virulenți sunt cei care știu cel mai puțin.
2 x
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Un fost conspirator a revenit la viață de când a părăsit-o




de ABC2019 » 08/11/21, 07:11

GuyGadeboisLeRetour a scris:
Obamot a scris:2) Dar mai presus de toate – pentru că neavând cunoștințe aprofundate despre subiectele pe care le tratează, ei mai ales nu ar dori să fie prinși în actul de a vorbi prostii...

Nici măcar parțial pentru că nu îi interesează, pentru că ei disprețuiesc. Cum am putea avea curiozitate pentru ceva ce vomita, negăm și râdem? Deci, nu e de mirare că cei mai virulenți sunt cei care știu cel mai puțin.


adevăratul motiv pentru care nu ești absolut credibil este că atunci când ți se pun întrebări pe fondul a ceea ce „știi”, sau când există contradicții în sursele pe care le dai, nu răspunzi niciodată pe fond, nu dai niciodată argumente. , raspunzi doar cu insulte, porecle peiorative sau gif-uri animate stupide. Asta te face marionete.
1 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Un fost conspirator a revenit la viață de când a părăsit-o




de Janic » 08/11/21, 08:19

abcon
adevăratul motiv pentru care nu ești absolut credibil este că atunci când ți se pun întrebări pe fondul a ceea ce „știi”, sau când există contradicții în sursele pe care le dai, nu răspunzi niciodată pe fond, nu dai niciodată argumente. , raspunzi doar cu insulte, porecle peiorative sau gif-uri animate stupide. Asta te face marionete.
efect de oglindă al unui nemernic mare care își proiectează propriile fantezii și iluzii asupra celorlalți. Când ați răspuns la statisticile oficiale ale țărilor care arată că nicio epidemie nu a dispărut vreodată? grație vaccinări sau dovediți-o, ceea ce nu ați putut face!
Ești un laș, lăudăros, care se ascunde în spatele unei fațade de chibzuință doar pentru a arunca știri false mult mai serioase decât câteva nume de păsări. : Evil:
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Un fost conspirator a revenit la viață de când a părăsit-o




de ABC2019 » 08/11/21, 08:28

te rog reconfirma ca esti una dintre marionete, Janic, dar nu a fost chiar necesar! : Lol:
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Un fost conspirator a revenit la viață de când a părăsit-o




de Janic » 08/11/21, 08:35

ABCon »08/11/21, 09:28
te rog reconfirma ca esti una dintre marionete, Janic, dar nu a fost chiar necesar! : Lol:
efectul de oglindă și încercarea de evadare de a nu răspunde (ceea ce nu ați putut face din cauza incompetenței voastre flagrante.) Arătați puțin curaj și demonstrați, tuturor cititorilor acestui site, că nu știți nimic despre statistici și că, prin urmare, sunteți doar o laudă dublată. ca un nemernic! : Evil:
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14823
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: Un fost conspirator a revenit la viață de când a părăsit-o




de GuyGadeboisTheBack » 08/11/21, 12:11

ABC2019 a scris:[
adevăratul motiv pentru care nu ești absolut credibil este că atunci când ți se pun întrebări pe fondul a ceea ce „știi”, sau când există contradicții în sursele pe care le dai, nu răspunzi niciodată pe fond, nu dai niciodată argumente.

Fals, și asta pe toate subiectele pe care le-ai stricat în mod conștient. Când dăm răspunsuri, când le ilustrăm cu documente, ele sunt automat măturate, înecate în valurile tale de rahat, iar când acest potop se usucă în sfârșit, te prefaci că pui întrebări stupide la care nimeni nu poate răspunde. Apoi re-belote într-o buclă și, prin urmare, imposibil de argumentat ceva. Principiul este bine stabilit și sistematic. Ca azi, ca ieri, ca maine. Ieși afară, putrezește!
1 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Un fost conspirator a revenit la viață de când a părăsit-o




de Obamot » 08/11/21, 12:16

ABC2019 a scris:
adevăratul motiv pentru care voi nu sunt absolut credibile, este că atunci când ți se pun întrebări pe fondul a ceea ce „știi”, sau că sunt contradicții în sursele pe care le dai, nu răspunzi niciodată pe fond, nu dai niciodată argumente, ci doar răspunzi. cu insulte, porecle derogatorii sau gif-uri animate stupide. Asta te face marionete.
Nu, mă scuzați "tu" sunt „ai amuzanți”, iar noi trăim colapsul tău: despre asta vorbim, după> 1 an de dispreț.
: Arrow: dar mulțumesc că ai confirmat totul cu pirueta ta de intrare! : Arrowl:

Ne-am obișnuit bine cu nota ta de prostie... Pentru că ai răspândit aproximativ o postare, care prin logoreea ei intrinsecă, este o insultă în sine: mă citezi, dar nici măcar nu ai citat una dintre postările mele care nu ar fi relevantă: CQFD.

_________________________
PS: spui că nu există „certificări” în timp ce ei ustură ochii! Ne așteptam la multe explicații de la tine!
Dar încă nimic coerent cu privire la 1) NIH => 2) virusul scos din laboratorul P4 de când a fost modificat acolo, => 3) Vaccinurile pseudo „noute” mARN, dar dezvoltate cu mult înainte de covid ... => 4) cu mult înainte de a introduce „câștig de funcție”, făcându-l foarte impactant pentru oameni => 5) nimic despre Alexandra Henrion-Caude și Prof. Luc Montagnier care au văzut cu doar mai mult de un an înaintea tuturor => 6) nimic pe rtPCR cu statistici false 7) nimic pe Pfizergate, da, „cele amuzante” sunt colapsul tău! :şoc:
1 x
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Un fost conspirator a revenit la viață de când a părăsit-o




de ABC2019 » 08/11/21, 16:05

GuyGadeboisLeRetour a scris:Fals, și asta pe toate subiectele pe care le-ai stricat în mod conștient. Când dăm răspunsuri, când le ilustrăm cu documente, sunt automat măturate, înecate în valurile tale de rahat,

Dacă nu-mi arătați un exemplu concret, cu link de susținere, de răspuns argumentat și ilustrat din partea dumneavoastră, pe care l-aș fi ignorat și „înecat într-un potop de rahat”, l-am pus în lista lungă a postărilor tale false și defăimătoare, marionetă.
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14823
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: Un fost conspirator a revenit la viață de când a părăsit-o




de GuyGadeboisTheBack » 08/11/21, 16:07

ABC2019 a scris:Cu excepția cazului în care îmi arătați un exemplu specific, cu un link de sprijin, de răspuns motivat și ilustrat din partea dvs.,

Du-te ch ... : Mrgreen: +
Este pe toate subiectele, de la înregistrarea ta, și cu toți cei care nu sunt de acord cu tine.
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la "Societate și filosofie"

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Majestic-12 [Bot], Remundo și oaspeții 246