contact panton

Injecția de apă în motoarele termice și celebrul „motor pantone”. Informații generale. Apăsați decupaje și videoclipuri Înțelegere și explicații științifice privind injectarea apei în motoare: idei pentru ansambluri, studii, analize fizico-chimice.
1300 gsxr
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 3
Înregistrare: 08/09/05, 21:52




de 1300 gsxr » 08/09/05, 22:17

salut tuturor, aș fi dornic să iau legătura cu geet pantone, ați putea indica unul valid, deoarece toți cei pe care îi găsesc până acum sunt morți, vă mulțumesc în avans coordonați
0 x
1300 gsxr
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 3
Înregistrare: 08/09/05, 21:52




de 1300 gsxr » 08/09/05, 22:34

da am citit multumesc dar geet industri a dat faliment ????? exista o modalitate de a le contacta nu ???
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Hoëdic
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 9
Înregistrare: 18/12/04, 16:10




de Hoëdic » 09/09/05, 06:23

dată fiind hotărârea distructivă la care sunt supuși pantoniștii de toate dungile, cred că persoanele capabile din punct de vedere tehnic să implementeze acest tip de soluție ar trebui să se ascundă și să nu mai comunice oficial dacă sunt deja grupate împreună.
Pe lângă noua voință a guvernului de a plebiscita noi forme de energie într-un mod controlat, este un pariu sigur că poliția se va intensifica pentru a descuraja technicus vulgum pécus să facă prea multe la niveluri de vânzări. Cu cât este mai puțin mai bine, cu atât mai mult tort ..........
Deci, discreția și acțiunea sunt cele mai bune atuuri ale noastre.

Toate experiențele schimbării combustibililor au fost până acum distruse încet de lobby-urile petroliere care, finanțând politicile, se protejează oricum împotriva unui sfârșit inevitabil.
Ar trebui să așteptăm până când nu mai sunt pești în râurile noastre?

POATE PUTEREA ȘI VA FI CU NOI!
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79288
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11024




de Christophe » 11/09/05, 13:43

Cred, dimpotrivă, că doar cu transparență și onestitate putem reuși să facem ceva ... Asta apăr eu pe site ... fii paranoic sau naiv ... și adevărul câștigă întotdeauna!

În ceea ce privește Paul Pantone, dacă vrei să-l contactezi, depinde de tine, dar nu îți va aduce mult.
Vedeți întâlnirea mea cu el: https://www.econologie.com/articles.php?lng=fr&pg=1294
0 x
phil 14
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 93
Înregistrare: 27/06/05, 12:28
Locul de amplasare: Calvados




de phil 14 » 11/09/05, 15:37

salut econology
iată un articol pe care l-am găsit într-un jurnal numit industrie și tehnici, ce crezi?
phil 14

ps: a treia încercare de descărcare.
Nu pot descărca cele 2 pagini pe care le-am scanat în format tiff, apoi în format bmp.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Misterloxo
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 480
Înregistrare: 10/02/03, 15:28
x 1




de Misterloxo » 11/09/05, 21:19

phil 14 a scris:salut econology
iată un articol pe care l-am găsit într-un jurnal numit industrie și tehnici, ce crezi?
phil 14

ps: a treia încercare de descărcare.
Nu pot descărca cele 2 pagini pe care le-am scanat în format tiff, apoi în format bmp.

Încercați să ni le trimiteți prin e-mail (către mine și Christophe)
0 x
Învățarea neascultării este o călătorie lungă. Este nevoie de o viață pentru a atinge perfecțiunea. Maurice Rajsfus
A gândi este să spui nu. Alain, filosof
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79288
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11024




de Christophe » 11/09/05, 22:43

Da, dar mai întâi convertiți fie un .gif (dacă există o mulțime de text), fie în .jpg (dacă există o mulțime de imagini), pentru că altfel este posibil să nu meargă prin e-mail (3Mo maxi care mă privește)
0 x
1300 gsxr
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 3
Înregistrare: 08/09/05, 21:52




de 1300 gsxr » 13/09/05, 02:01

multumesc pentru link-ul nu am fost DSL de mici neprevazute
pe scurt c pe asta oricum imediat ce vorbim despre energie ........ vânătoare atentă !!!!!! dar cred că toți putem schimba lucrurile
și o spun tare și clar da, cred în acest sistem, chiar dacă experiențele mele nu sunt concludente pe site-ul quanthomme, oferim linkuri pentru a contacta dl. pantonne care nu mai sunt valabile pentru el am luat libertatea de a vă cere pentru că sunt interesat să achiziționez planul c totul dacă au existat modificări în acordul vă rog să-mi spuneți


coordona
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79288
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11024




de Christophe » 13/09/05, 08:27

Planurile lui Pantone sunt strict PENTRU NIMIC ... cu excepția pentru a îmbogăți pantone ... (tocmai a plătit un depozit de 100 USD pentru a ieși din închisoare !!)

Oricine le-a văzut vă va spune ... Citiți mai degrabă paginile domnului David și raportul meu de inginerie ... vă va învăța mult mai multe ...
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Reveniți la „Injectarea apei în motoarele termice: informații și explicații”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 77