Reportaj TV

Injecția de apă în motoarele termice și celebrul „motor pantone”. Informații generale. Apăsați decupaje și videoclipuri Înțelegere și explicații științifice privind injectarea apei în motoare: idei pentru ansambluri, studii, analize fizico-chimice.
Aurélie
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 1
Înregistrare: 21/09/05, 17:28




de Aurélie » 21/09/05, 17:35

bonjour,
Sunt jurnalist și lucrez pentru RTL TVI (televiziune belgiană de limbă franceză). Pregătesc un raport despre procesorul Pantone. Caut persoane care au reușit să monteze procesorul pe vehiculul lor, în Belgia sau în nordul Franței și care ar fi de acord să participe la acest raport.
Dacă sunteți interesat, vă rugăm să mă contactați prin e-mail la următoarea adresă: avaneeckhout@rtl.be
0 x
derferic
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 2
Înregistrare: 16/03/05, 11:30




de derferic » 06/10/05, 12:00

Bine, nu înțeleg de ce nu răspunde nimeni. Nimeni din nord sau frică de informații distorsionate. Există o experiență similară de raportare cu privire la www.oliomobile.org organizat cu un jurnalist din france2. Vă pot spune că acest raport este de departe cel mai bun din petrol. Nu văd de ce nimeni nu reacționează la asta ...: clipire:
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79322
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11043




de Christophe » 06/10/05, 12:13

Am avut contact direct cu această jurnalistă, în cele din urmă a renunțat la ideea ei (sau cel puțin respinsă)
0 x
nofy
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 164
Înregistrare: 11/09/05, 21:08
x 1




de nofy » 06/10/05, 20:32

Bună seara derferic,

STP îmi va citi subiectul din 26 septembrie trecut.
@ +

Nofy (visul)
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79322
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11043




de Christophe » 06/10/05, 20:42

Despre ce raport vorbești? Pentru că nu am auzit / văzut niciodată oliomobile la televizor ...

Raportul FR2 aici:

https://www.econologie.com/reportage-hui ... -1871.html
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Reveniți la „Injectarea apei în motoarele termice: informații și explicații”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 129