Uh ...

dezbateri și companii filosofice.
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14825
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Uh ...

de GuyGadeboisTheBack » 23/05/21, 22:48

Spuneți, nu v-ați simțit de ceva vreme să vă "enervați"? : Mrgreen:
0 x
izentrop
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 13644
Înregistrare: 17/03/14, 23:42
Locul de amplasare: Picardie
x 1502
A lua legatura cu:

Re: Uh ...

de izentrop » 24/05/21, 01:49

De ce, ai o arsură cu jupân? : Mrgreen:
Ei bine, există deja unul mai puțin perturbator și apoi ceilalți profită de weekendul lung :P
0 x
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Uh ...

de ABC2019 » 24/05/21, 08:37

Guy își petrece timpul tratându-i pe alții ca pe niște clovni, fără să spună nimic altceva, cu binecuvântarea moderatorilor care spun că preferă să fie doar idioți forum; și este apoi surprins că nimeni nu mai vrea să discute cu el ... : Roll:
1 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 15995
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5189

Re: Uh ...

de Remundo » 24/05/21, 08:45

nu există nici o binecuvântare din partea moderatorilor

Guy a fost deja avertizat de multe ori și chiar interzis. El s-a întors.

Dar ce faci aici, GillaABC2019? tu eminență intelectuală în mijlocul „idioților” și moderatori incompetenți?
2 x
Imagine
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Uh ...

de ABC2019 » 24/05/21, 10:59

Remundo a scris:nu există nici o binecuvântare din partea moderatorilor

Guy a fost deja avertizat de multe ori și chiar interzis. El s-a întors.

Dar ce faci aici, GillaABC2019? tu eminență intelectuală în mijlocul „idioților” și moderatori incompetenți?

Din câte pot să judec, Guy este avertizat când începe să atace moderatorii direct (bine Christophe, deoarece tu participi foarte puțin la discuții), dar îl lăsăm să posteze în liniște o serie de postări care conțin doar insulte și judecăți agresive, fără observându-l. Trebuie doar să recitiți lista postărilor sale pentru a vedea că reprezintă o mare majoritate. Dacă, de exemplu, îi moderezi toate postările care conțin atacuri personale, nu ar mai rămâne mult ...

Vin în continuare atât timp cât mai rămân câțiva oameni cu care putem discuta în mod normal, cu schimburi de argumente cu care nu suntem întotdeauna de acord, dar măcar ne certăm, oferim referințe și rămânem lustruiți. Dar văd că au din ce în ce mai puțin greutate pe forumși că cei pe care i-am numit „JOGER” iau din ce în ce mai multă importanță (cu excepția notabilă a săptămânii de sărbători forțate pe care Christophe le-a oferit-o în același timp trei dintre ei) și putrezesc toate discuțiile cu posturi fără interes, majoritatea adesea fără nicio logică și doar făcută din agresiuni, insulte și afirmații neacceptate sau chiar contradictorii de la o postare la alta - dar dacă stilul lor este cel pe care îl preferați, asta explică în opinia mea că ceilalți postează din ce în ce mai puțin.
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Uh ...

de Janic » 24/05/21, 11:18

și putrezește toate discuțiile cu postări irelevante, cel mai adesea fără nicio logică și doar făcute din atacuri, insulte și afirmații neacceptate sau chiar contradictorii de la o postare la alta - dar dacă preferă stilul lor, asta explică în opinia mea că ceilalți postează din ce în ce mai puțin.
Încă o dată, spitalul râde de caritate și îi învinovățește exact pentru ceea ce face el însuși. Caracteristic narcisistilor patologici.
2 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14825
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: Uh ...

de GuyGadeboisTheBack » 24/05/21, 12:11

ABC2019 a scris:din câte îmi dau seama, Guy ...

Din câte îmi dau seama, după ce am analizat mai mult de patru pagini din postările lui Bozo (După ce am renunțat, am început să căscăm): Aproape nimic, este gol și plat (un perf!), Disprețuitor, politicos jignitor, urât, ponosit, plângător și niciodată amuzant.
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79126
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10974

Re: Uh ...

de Christophe » 24/05/21, 12:20

GuyGadeboisLeRetour a scris:Aproape nimic, este gol și plat (un perf!), Disprețuitor, politicos jignitor, rău, ponosit, plâns și niciodată amuzant.


Este adevărat: de multe ori ești mult mai amuzant decât el !!

Dacă nu, ceapa ta este în regulă? Micul ticălos merge! : Cheesy: : Cheesy:

Imagine
0 x
ABC2019
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12927
Înregistrare: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Uh ...

de ABC2019 » 24/05/21, 12:26

nicio problemă, îi explic doar lui Guy de ce din ce în ce mai puțini oameni „normali” vor să discute cu el, dar dacă vreți să discutați împreună spunând ceva și tratându-vă reciproc ca pe niște clovni, nu există niciun motiv de îngrijorare în ceea ce mă privește Sunt îngrijorat ...
0 x
A trece pentru un idiot în ochii unui prost este o plăcere gourmet. (Georges COURTELINE)

Mééé neagă că nu a mers la petreceri cu 200 de persoane și nici măcar nu a fost bolnav moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14825
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4302

Re: Uh ...

de GuyGadeboisTheBack » 24/05/21, 12:29

Și Bozo să creadă, ca un bun pervert narcisist, că el este normal și că ceilalți nu sunt, ar avea probleme cu jignitorii? : Mrgreen:
0 x

Înapoi la "Societate și filosofie"

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 252