Opinii despre vaccinurile Covid, imunitatea, efectele secundare și imunologia

Cum de a rămâne sănătos și de a preveni riscurile și consecințele asupra sănătății și a sănătății publice. Bolile profesionale, riscuri industriale (azbest, poluarea aerului, undele electromagnetice ...), de risc companie (stres la locul de muncă, suprasolicitarea de droguri ...) și individual (tutun, alcool ...).
aerialcastor
Mare econolog
Mare econolog
posturi: 865
Înregistrare: 10/05/09, 16:39
x 21

Re: Covid-19: vaccinuri și imunologie




de aerialcastor » 07/01/21, 19:56

Obamot a scris:
Dacă badnapo1058 și afișele nu pot fi găsite, atunci badnapo1058 este autorul. Dacă nu poate fi găsit de un motor de căutare, este pentru că este o poreclă care nu este vizibilă decât în ​​chat-ul în care operează. Așa cum am spus, cineva a cerut sursa, o voi da dacă răspunde.


Documentul fals care imită un document oficial (ceea ce este grav) îl ai. Tu ești cel care l-a atașat mesajului tău.
0 x
Salvați un copac, mâncați un castor.
Este inutil să reușești în viață, ceea ce este nevoie să pierzi moartea.
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Covid-19: vaccinuri și imunologie




de Obamot » 08/01/21, 02:59

Tssss... Acuzații de cineva neprietenos, cu comportament toxic, deci fără interes: în tomberon. 8) Severă? : Cheesy: nu sunt suficiente smiley-uri pentru ca creierul tau sa inteleaga gluma (?) de care nu sunt autorul, tipul ar fi trebuit poate sa fie mai atent la textele si siglele folosite, e un fapt.. amenințările vor atrage mai degrabă probleme acasă. forum...! : Wink:

Asa ca las la moderare sa scot pastisele... Va rog sa nu-mi mai raspundeti, nu ma intereseaza si sunt interzise nenumarate controverse in caz ca nu stiti, pa :) (bun venit în caseta mea de ignorare)
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Covid-19: vaccinuri și imunologie




de Obamot » 08/01/21, 03:43

"

309CC6C2-317A-4E76-AC11-0D4D7376AEA9.jpeg
309CC6C2-317A-4E76-AC11-0D4D7376AEA9.jpeg (173.15 Kio) Consulté 1348 fois


: Cheesy:
0 x
aerialcastor
Mare econolog
Mare econolog
posturi: 865
Înregistrare: 10/05/09, 16:39
x 21

Re: Covid-19: vaccinuri și imunologie




de aerialcastor » 08/01/21, 10:24

Obamot a scris:Tssss... Acuzații de cineva neprietenos, cu comportament toxic, deci fără interes: în tomberon. 8) Severă? : Cheesy: nu sunt suficiente smiley-uri pentru ca creierul tau sa inteleaga gluma (?) de care nu sunt autorul, tipul ar fi trebuit poate sa fie mai atent la textele si siglele folosite, e un fapt.. amenințările vor atrage mai degrabă probleme acasă. forum...! : Wink:

Asa ca las la moderare sa scot pastisele... Va rog sa nu-mi mai raspundeti, nu ma intereseaza si sunt interzise nenumarate controverse in caz ca nu stiti, pa :) (bun venit în caseta mea de ignorare)



Nu există controverse. Îți inventezi o viață, creezi documente false pentru a-ți transmite ideile populiste și a da vizibilitate eroilor tăi conspiratori.

Dar nu vă faceți griji, acesta este ultimul meu mesaj. Voi solicita ștergerea contului meu. Nu vreau să fiu asociat cu acest tip de comportament.
Vedem ce dă populismul dezinhibat Statelor Unite. Și din cauza oamenilor ca tine.
3 x
Salvați un copac, mâncați un castor.

Este inutil să reușești în viață, ceea ce este nevoie să pierzi moartea.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79362
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11060

Re: Covid-19: vaccinuri și imunologie




de Christophe » 08/01/21, 11:01

a scris:Nu există controverse. Îți inventezi o viață, creezi documente false pentru a-ți transmite ideile populiste și a da vizibilitate eroilor tăi conspiratori.

Dar nu vă faceți griji, acesta este ultimul meu mesaj. Voi solicita ștergerea contului meu. Nu vreau să fiu asociat cu acest tip de comportament.
Vedem ce dă populismul dezinhibat Statelor Unite. Și din cauza oamenilor ca tine.


Nu vrei să aștepți să se termine epurarea actuală a trolilor? : Cheesy:

Uite ce am raspuns aici: bistro / econologie-account-removal-t16696.html
0 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14966
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4363

Re: Covid-19: vaccinuri și imunologie




de GuyGadeboisTheBack » 08/01/21, 12:10

a scris:Nu există controverse. Îți inventezi o viață, creezi documente false pentru a-ți transmite ideile populiste și a da vizibilitate eroilor tăi conspiratori.

Dar nu vă faceți griji, acesta este ultimul meu mesaj. Voi solicita ștergerea contului meu. Nu vreau să fiu asociat cu acest tip de comportament.
Vedem ce dă populismul dezinhibat Statelor Unite. Și din cauza oamenilor ca tine.

Paranoia poate fi vindecată... : Roll:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
gegyx
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6991
Înregistrare: 21/01/05, 11:59
x 2914

Re: Covid-19: vaccinuri și imunologie




de gegyx » 08/01/21, 12:16

https://www.nouvelobs.com/vaccination-a ... euros.html

O consecință a hype-ului și a fricii media.
**
Este o afacere!
Pentru un test, pentru a se întoarce de sărbători, șoferii de camion europeni au fost nevoiți să plătească până la 400 de euro...


În Regatul Unit, un bărbat a vândut un vaccin fals împotriva Covid-19 cu 178 de euro

S-a pozat ca membru al serviciului de sănătate publică pentru un nonagenar în vârstă de 92 de ani din LondraS.
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79362
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11060

Re: Covid-19: vaccinuri și imunologie




de Christophe » 08/01/21, 12:35

gegyx a scris:https://www.nouvelobs.com/vaccination-anti-covid-19/20210108.OBS38574/au-royaume-uni-un-homme-a-vendu-un-faux-vaccin-contre-le-covid-19-pour-178-euros.html

O consecință a hype-ului și a fricii media.
**
Este o afacere!
Pentru un test, pentru a se întoarce de sărbători, șoferii de camion europeni au fost nevoiți să plătească până la 400 de euro...


În Regatul Unit, un bărbat a vândut un vaccin fals împotriva Covid-19 cu 178 de euro

S-a pozat ca membru al serviciului de sănătate publică pentru un nonagenar în vârstă de 92 de ani din LondraS.


Mai degrabă postați astfel de informații printre idioți...e mai degrabă o consecință a venalității anumitor oameni...

Da, covid nu a ucis necinstea... dimpotrivă, vremurile de criză sporesc comportamentul de rahat!
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Covid-19: vaccinuri și imunologie




de Obamot » 08/01/21, 13:08

Christophe a scris:
a scris:Nu există controverse. Îți inventezi o viață, creezi documente false pentru a-ți transmite ideile populiste și a da vizibilitate eroilor tăi conspiratori.

Dar nu vă faceți griji, acesta este ultimul meu mesaj. Voi solicita ștergerea contului meu. Nu vreau să fiu asociat cu acest tip de comportament.
Vedem ce dă populismul dezinhibat Statelor Unite. Și din cauza oamenilor ca tine.


Nu vrei să aștepți să se termine epurarea actuală a trolilor? : Cheesy:

Uite ce am raspuns aici: bistro / econologie-account-removal-t16696.html
În primul rând, aș dori să subliniez comportamentul meu impecabil de câteva luni, față de acum câțiva ani. Și acest lucru a fost deosebit de impecabil în ultimele săptămâni. Notific totul si nu raspund, mai degraba merit felicitari. Ai pus ștacheta foarte sus Christophe și nu mai răspund la atacuri.

Atunci tot ce am spus este autentic, majoritatea punctelor au fost verificate în diverse momente și probabil că este enervant pentru pisorii rece (dar nu e problema mea) : Cheesy: și asta în ciuda defăimării recurente a participanților precum „aerialcastor” sulfuros care spune că nu vrea să fie asociat cu nu știu ce chiar dacă nu participă la aproape nimic (cu excepția faptului că vrea să mă prindă în capcană) și care, prin urmare, nu a postat nimic despre cine este sau ce face. Și mai mult, îți vor plăcea cuvintele lui. El a sugerat în special „că aș putea fi autorul afișelor pastiche” și am oferit capturi de ecran care dovedesc contrariul. Ar fi trebuit să-și ceară scuze. Ți-am trimis chiar și un raport în care spunea că dacă vrei să le elimini, nu a fost nicio problemă, nu-mi pasă.

Acest lucru este foarte tangențial, exprimi amenințarea, și nu numai cu mine, de a-mi închide contul așa cum am înțeles, când nu e nimic de reproșat și nu este o săptămână, și cel puțin pentru a patra oară, tu mi-a cerut să particip la partea editorială a site-ului. Așa că e bine că dai puțin credit la ceea ce scriu.

Cum explici acest mare decalaj? Am inteles bine? Am înțeles cu toții corect ce spui acolo? Imagine
Dernière édition alin Obamot 08 / 01 / 21, 13: 24, editate 1 ori.
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79362
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11060

Re: Covid-19: vaccinuri și imunologie




de Christophe » 08/01/21, 13:24

Obamot a scris:În primul rând, aș dori să subliniez comportamentul meu impecabil de câteva luni, față de acum câțiva ani. Și acest lucru a fost deosebit de impecabil în ultimele săptămâni. Notific totul si nu raspund, mai degraba merit felicitari. Ai pus ștacheta foarte sus Christophe și nu mai răspund la atacuri.


Bravo, recunoști în sfârșit că ai fost mare duce?

Obamot a scris:Acest lucru este foarte tangențial, exprimi amenințarea, și nu numai cu mine, de a-mi închide contul așa cum am înțeles, când nu e nimic de reproșat și nu este o săptămână, și cel puțin pentru a patra oară, tu mi-a cerut să particip la partea editorială a site-ului.

Cum explici acest mare decalaj?


Absolut, dar nu am primit un răspuns...

Nu există mare decalaj: poți avoir idei și analize excelente (ai grijă, nu mă prostern: nu toate, dar unele dintre analizele tale sunt foarte bune), în timp ce uneori sunt un gunoi psihologic față de cei care nu împărtășesc punctul tău de vedere...

Mica pe care recunoști că a fost de ani de zile... Mă înșel?
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Reveniți la "Sănătate și prevenire". Poluarea, cauzele și efectele riscurilor de mediu

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 536