Euro 2008, TF1 forță să-și schimbe televizorul pentru un ecran mare?

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79332
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11046

Euro 2008, TF1 forță să-și schimbe televizorul pentru un ecran mare?




de Christophe » 16/06/08, 14:34

Fotbal bun, am puțin fotbal : Cheesy: (îmi pare rău că a fost doar pentru introducerea cu 2 glonțe), dar am observat că pe televizorul nostru CRT de 70 cm ... numele celor 2 echipe care au apărut în partea de sus a Gauche a fost ILEGIBIL deoarece prea mic (și de altfel culoarea nu neapărat bine aleasă). Este plictisitor când prindeți un meci pe parcurs ...

Lucrul este valabil doar la TF1, pe canalele belgiene este impecabil, dar nu ocupă mult mai mult spațiu pe ecran.

Este atât de „mare” încât mă întreb dacă nu ar fi un „truc” din partea TF1 să forțeze consumul și achiziționarea de televizoare mai mari?

Ce văd „conspirația” peste tot? Ce ar trebui să-mi schimb ochelarii? : Mrgreen:
Dernière édition alin Christophe 16 / 06 / 08, 15: 34, editate 1 ori.
0 x
georges100
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 338
Înregistrare: 25/05/08, 16:51
x 1




de georges100 » 16/06/08, 14:38

privește mai mult decât tenisul : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79332
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11046




de Christophe » 16/06/08, 14:41

TF1 nu are drepturi : Mrgreen:
0 x
georges100
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 338
Înregistrare: 25/05/08, 16:51
x 1




de georges100 » 16/06/08, 14:49

urmăriți RTBF : Mrgreen:
0 x
martien007
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 565
Înregistrare: 25/03/08, 00:28
Locul de amplasare: Marte planeta

Re: Euro 2008, TF1 forțează să-și schimbe televizorul pentru un ecran mare




de martien007 » 16/06/08, 15:17

Christophe a scris:Fotbal bun, am puțin fotbal : Cheesy: (îmi pare rău, a fost doar pentru introducerea cu 2 glonțe), dar am observat că pe televizorul nostru cu raze catodice de 70 cm ... numele celor două echipe care au apărut în partea dreaptă sus a fost ILEGIBIL, deoarece prea mic (și, de altfel, culoare nu neapărat bine ales). Este plictisitor când prindeți un meci pe parcurs ...

Lucrul este valabil doar la TF1, pe canalele belgiene este impecabil, dar nu ocupă mult mai mult spațiu pe ecran.

Este atât de „mare” încât mă întreb dacă nu ar fi un „truc” din partea TF1 să forțeze consumul și achiziționarea de televizoare mai mari?

Ce văd „conspirația” peste tot? Ce ar trebui să-mi schimb ochelarii? : Mrgreen:

Ei bine, nu, dacă te uiți este pentru că nu îți pasă de asta !!

Eu pe ecran catdic și mic în mai multe văd totul foarte bine.

Pentru echipe și scorul este în stânga sus și nu în dreapta : Idee:

Când se vede scorul și apoi comentatorii îl repetă.

Cel mai bun lucru a fost aseară schimbarea din ultimul sfert de oră a Turciei împotriva Cehiei ... și, de asemenea, expulzarea portarului turc la 1 minute de la final. Nu am văzut asta niciodată.

Îmi plac toate sporturile ..... după aceea putem critica toți banii care se fac așa cum a scris Emmanuel Petit (jucătorul echipei Franței câștigătoare a Cupei Mondiale în 98) într-o carte unde critică și recuperări politice ... etc. Acolo are mai mulți prieteni în fotbalul pro (începând cu zidane !!). Este foarte bine acest tip.

Ceea ce îmi place în sport sunt gesturi frumoase; Uit banii și șmecherii care îi înconjoară.

Trebuie să uităm echipa franceză: primul joc putrezit, al doilea: trag mereu aproape de goluri (pentru profesioniști este incredibil). Mâine vom vedea dacă vor lua o patée împotriva Italiei. Unul care se mișcă este Ribéry, este tânăr și nu este putred de banii încă buni pe care îi primește foarte mult.

Toate mijloacele sunt bune pentru a cumpăra ecrane plate. De fapt, consider că imaginea este „prea multă” limita prea clară nu este reală, îmi obosește ochii acest lucru; Chinezii fabrică atât de mult încât se întreabă cui le vor putea vinde.

Am citit asta pentru a găsi catodici în stare bună la mâna a doua și nu scump => la Emmaüs.
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79332
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11046




de Christophe » 16/06/08, 15:21

Cartea lui Petit despre care voiam să vorbesc forums... dar nu am avut timp.

Da, este în stânga, m-am înșelat, ceea ce demonstrează că sunt puțin fotbalist.
: Mrgreen: din moment ce sunt doar zapped deasupra ...

Meciul Turcia - Cehia ieri l-am zapped ÎNAINTE de exploatare ... Am citit rezultatul în această dimineață în RSS-ul meu ... nu e rău ca o inversare :)
0 x
georges100
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 338
Înregistrare: 25/05/08, 16:51
x 1




de georges100 » 16/06/08, 15:24

nu veți mai începe un război religios cu catodicii voștri : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79332
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11046




de Christophe » 16/06/08, 15:34

Uh ... există vase de 70 cm, nu?
0 x
Avatar de l'Utilisateur
nonoLeRobot
Domnul Kyot'Home
Domnul Kyot'Home
posturi: 790
Înregistrare: 19/01/05, 23:55
Locul de amplasare: Beaune 21 / Paris
x 13




de nonoLeRobot » 16/06/08, 18:46

0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79332
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11046




de Christophe » 16/06/08, 18:47

LOL nono, acest ecran este un gunoi ...

Care este interesul pentru un proiector video? Pentru acest preț aveți chiar și lucruri de cinema ...

Pentru un efect mai bun, ar fi putut pune o siluetă :)
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 154