Știri în partea de sus a forum

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79126
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10974

Știri în partea de sus a forum




de Christophe » 29/06/07, 19:07

Încerc câteva zile să introduc ultimele știri în partea de sus a forums

Ce părere aveți (număr de știri, locație ...)?

În cele din urmă aș dori să le inserez lângă „ultimele postări din forums„care ar apărea din nou pe toate paginile dar evident într-un număr redus: 6 sau 7.
Dernière édition alin Christophe 05 / 02 / 15, 18: 00, editate 1 ori.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
elefant
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6646
Înregistrare: 28/07/06, 21:25
Locul de amplasare: Charleroi, centrul lumii ...
x 7




de elefant » 29/06/07, 21:07

Îmi place, am spus-o deja, dar nu vă așteptați la succesul mulțimii din această seară: este 28 iunie: anunțuri de rezultate, plecări de vacanță etc ...
(iată soacra fiului meu este blocată undeva între schiphol și Anvers și, din moment ce are un GSM japonez doar la 1900 Mhz ...... : Mrgreen: )
0 x
PCQ elefant suprem de onoare éconologue ..... Sunt prea precaut, nu este suficient de bogat și prea leneș pentru a salva într-adevăr CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79126
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10974




de Christophe » 29/06/07, 22:54

Da, am văzut că a fost destul de calm pe forum astăzi (a trebuit să postez 80% din mesaje eu însumi :şoc: ) ... pe de altă parte care este proclamarea rezultatelor ?? Examenele?
0 x
Avatar de l'Utilisateur
elefant
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6646
Înregistrare: 28/07/06, 21:25
Locul de amplasare: Charleroi, centrul lumii ...
x 7




de elefant » 30/06/07, 09:25

da, da: nu este totul să faci examenele, trebuie să dai rezultatele.
0 x
PCQ elefant suprem de onoare éconologue ..... Sunt prea precaut, nu este suficient de bogat și prea leneș pentru a salva într-adevăr CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'Utilisateur
toto65
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 490
Înregistrare: 30/11/06, 20:01




de toto65 » 30/06/07, 20:16

idee foarte bună introducerea știrilor.
Chiar imi place.
O mai
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 218