Adaugă butonul care nu-mi place?

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
thibr
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 723
Înregistrare: 07/01/18, 09:19
x 269

Adaugă butonul care nu-mi place?




de thibr » 27/05/20, 19:11

Ar fi posibil să adăugați un buton „Nu-mi place acest mesaj” lângă butonul „Îmi place acest mesaj”?
asta ar însemna că anumite mesaje nu sunt ... de dorit pe un forum Courtois : Mrgreen:

în test temporar? : Wink:
1 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79332
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11046

Re: Adăugați butonul care nu-mi place?




de Christophe » 27/05/20, 20:16

Facebook nu l-a pus niciodată și a durat aproape 15 ani să pună butonul „mânie” ... Deci răspunsul este nu :)

Cel mai bun lucru este să reacționezi pentru a îmbogăți dezbaterea atunci când nu îți place ... nu?
0 x
Avatar de l'Utilisateur
thibr
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 723
Înregistrare: 07/01/18, 09:19
x 269

Re: Adăugați butonul care nu-mi place?




de thibr » 27/05/20, 20:46

având în vedere numărul de posturi care sunt transformate în inel de box prin intermediul tastaturii interpuse în acest moment : Mrgreen:
Mi se pare rușine să nu poți spune autorului unei postări că alunecă în ton sau în formă ...
și statisticile care rezultă din aceasta, îi pot permite să-și dea seama ... sau nu :strigăt:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6515
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1637

Re: Adăugați butonul care nu-mi place?




de Macro » 27/05/20, 20:47

Christophe a scris:Facebook nu l-a pus niciodată și a durat aproape 15 ani să pună butonul „mânie” ... Deci răspunsul este nu :)

Cel mai bun lucru este să reacționezi pentru a îmbogăți dezbaterea atunci când nu îți place ... nu?



Pentru a vă face rău de către echipa bulldogilor
0 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Ahmed
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 12308
Înregistrare: 25/02/08, 18:54
Locul de amplasare: Burgundia
x 2970

Re: Adăugați butonul care nu-mi place?




de Ahmed » 27/05/20, 20:52

Nu-mi place butonul care nu-mi place! : Hopa:
1 x
- Mai presus de toate, nu credeți ce vă spun.
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Adăugați butonul care nu-mi place?




de Exnihiloest » 27/05/20, 21:25

thibr a scris:având în vedere numărul de posturi care sunt transformate în inel de box prin intermediul tastaturii interpuse în acest moment : Mrgreen:
Mi se pare rușine să nu poți spune autorului unei postări că alunecă în ton sau în formă ...

Adică GuyGadebois se ocupă forum ?
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79332
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11046

Re: Adăugați butonul care nu-mi place?




de Christophe » 27/05/20, 21:30

thibr a scris:având în vedere numărul de posturi care sunt transformate în inel de box prin intermediul tastaturii interpuse în acest moment : Mrgreen:
Mi se pare rușine să nu poți spune autorului unei postări că alunecă în ton sau în formă ...
și statisticile care rezultă din aceasta, îi pot permite să-și dea seama ... sau nu :strigăt:


Există rapoarte de moderare pentru acest ...
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Adăugați butonul care nu-mi place?




de Exnihiloest » 27/05/20, 21:39

Christophe a scris:
thibr a scris:având în vedere numărul de posturi care sunt transformate în inel de box prin intermediul tastaturii interpuse în acest moment : Mrgreen:
Mi se pare rușine să nu poți spune autorului unei postări că alunecă în ton sau în formă ...
și statisticile care rezultă din aceasta, îi pot permite să-și dea seama ... sau nu :strigăt:


Există rapoarte de moderare pentru acest ...

Moderația nu își joacă rolul. Permite insultelor și calomniei să transmită contribuabililor, cu condiția ca cine le face să fie suficient de activ pentru a genera zgomot pe forum și respectarea tezelor proprietarului.
2 x
sicetaitsimple
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 9807
Înregistrare: 31/10/16, 18:51
Locul de amplasare: Normandia de Jos
x 2659

Re: Adăugați butonul care nu-mi place?




de sicetaitsimple » 27/05/20, 22:09

Exnihiloest a scris:Moderația nu își joacă rolul. Permite insultelor și calomniei să transmită contribuabililor, cu condiția ca cine le face să fie suficient de activ pentru a genera zgomot pe forum și respectarea tezelor proprietarului.


Acest lucru este complet greșit! : Lol: : Lol: : Lol:

Am fost interzis 24 de ore pentru că „Actuala criză de coronavirus evidențiază un comportament destul de vicios din partea unora dintre membrii forums, chiar și unii membri vechi ... mă gândesc la inversări, loialitate față de putere și versiuni oficiale, degradarea tuturor celorlalte „versiuni”, atacuri sau idei gratuite, dezinformare, lipsă de reacție și dezbatere la fapte care îi deranjează pe care alți membri i-au pus sub ochii lor ..."

bistro / listare-de-troll-of-forum-t16381.html

Trebuie doar să înțelegeți că „loialitatea față de putere și versiunile oficiale” este un comportament ticălos, pe de altă parte, a spune că orice este binevenit, mai ales dacă permite punerea unui strat pe „băieții săraci” care sunt în prezent responsabili în timpul acestei crize.
Desigur, cu Marine sau Jean-Luc, ar fi arătat altfel ...
2 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79332
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11046

Re: Adăugați butonul care nu-mi place?




de Christophe » 27/05/20, 22:29

Exnihiloest a scris:Moderația nu își joacă rolul. Permite insultelor și calomniei să transmită contribuabililor, cu condiția ca cine le face să fie suficient de activ pentru a genera zgomot pe forum și respectarea tezelor proprietarului.


Defăimare!

Nu putem pune un mod în spatele fiecărui membru!

Găsești un mesaj insultător? Rapoarte de mesaje sunt făcute pentru asta!
0 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 415