Antigrevism primar?!

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
Flytox
moderator
moderator
posturi: 14138
Înregistrare: 13/02/07, 22:38
Locul de amplasare: Bayonne
x 839

Antigrevism primar?!




de Flytox » 30/01/09, 23:24

0 x
Motivul este nebunia celor mai puternici. Motivul celui mai puțin puternic este nebunia.
[Eugene Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79126
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10974




de Christophe » 30/01/09, 23:33

Ridică-te tineri, bătrânii tăi sunt cu tine !!


Acesta este un slogan care stâncă! Am pielea de găină !!
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Superform
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 294
Înregistrare: 09/11/04, 14:00




de Superform » 01/02/09, 15:16

Fără o investigație amănunțită, pot confirma deja că adresa pensionarului există (există un quai de l'Authion aux Ponts de Cé - locuiesc la 10 terminale distanță) și că adresa și numerele de telefon ale academiei din nantes (sucursală) de Angers) arată, de asemenea, autentic.

Prin urmare, există șanse mari să nu fie un fals.
0 x
Hydraxon
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 183
Înregistrare: 17/02/08, 17:07




de Hydraxon » 01/02/09, 15:32

Nu-i dau șansa să fie fals, nu văd nimic surprinzător. Mă întreb doar cât de reprezentativ este.

Nu știam că intenționează să apeleze la recepție profesori pensionari. Rămâne de văzut dacă refuzurile de acest fel au jucat un rol important ca cauză a incapacității de a organiza recepția.

Reacția acestui profesor pensionar nu mă surprinde deloc. Acum, că printre toți profesorii pensionari disponibili sunt destui care sunt de acord să organizeze recepția, acesta este un alt lucru.
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79126
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10974




de Christophe » 01/02/09, 16:03

Ce ar fi „amuzant” este să ai reacția inspectorului ...

Flytox a găsit asta unde / cum?
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Flytox
moderator
moderator
posturi: 14138
Înregistrare: 13/02/07, 22:38
Locul de amplasare: Bayonne
x 839




de Flytox » 01/02/09, 16:58

colegul meu de muncă a primit acest lucru în e-mailurile sale și care chicotea. I-am spus să trimită, știu unde va merge .... Mâine îl întreb de unde vine.
0 x
Motivul este nebunia celor mai puternici. Motivul celui mai puțin puternic este nebunia.

[Eugene Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 114