Ce să fac cu contul meu de antrenament?

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
phil59
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2214
Înregistrare: 09/02/20, 10:42
x 506

Ce să fac cu contul meu de antrenament?




de phil59 » 05/08/22, 13:21

Nu știu dacă acesta este locul potrivit pentru a posta, dar poate muta...

Din 1994, nu am făcut nicio pregătire, în afară de muncă.

Acolo, am în jur de 3000 de euro disponibili, dar la 61 de ani, ce e interesant de făcut? (interesant pentru MINE, interesele mele).

La început văzusem un permis de vehicul greu, dar bôf, în afară de faptul că o cărau pe dulcea mea soție, puțin interes... : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:

După aceea, antrenament cu pompă de căldură, panouri solare etc...

De fapt, ar fi doar pentru plăcerea mea, pentru că, mă întreb, dacă nu ajunge vârsta de pensionare la 325 de ani, ce să fac cu ea.... : Arrow:

Jusre așa, primind încă „o fraudă pe acest subiect” ....
0 x
hmmmmm, hmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmm, hh, hmmmmmmmmmmmm.

: Hopa: :strigăt: :( :şoc:
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6515
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1637

Re: Ce să fac cu contul meu de antrenament?




de Macro » 05/08/22, 13:32

CAP grea fimo fcos ... Dar spre marea mea disperare nu am încercat permise...

Editează... Pentru că nu sunt pensionar și nici în căutarea unui loc de muncă nu am acces la el...
0 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Ce să fac cu contul meu de antrenament?




de Janic » 05/08/22, 13:45

rămâne tricotat sau ceramică! : Cheesy:
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
phil59
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2214
Înregistrare: 09/02/20, 10:42
x 506

Re: Ce să fac cu contul meu de antrenament?




de phil59 » 05/08/22, 14:19

Văd că prostia asta inspiră!

Îmi spun, chirurgul ăla, poate nu ar fi rău, dar cam lung....

Soția mea și-a dat BAC la 30, și un BAC plus 2 la 40, iar la 60 va lua un doctorat în „plictisitor”....

Să fac un scurt antrenament „teoretic” nu mă deranjează, dar practica, cu problemele cu spatele, este o bătaie de cap....

Ieri, doar schimbând un vas de expansiune la soacra mea, și azi, doar punând apă înapoi în spălatorul de parbriz, nu e greu, dar simt greutatea.... (în sfârșit masa, ca să fiu mai precis) .
0 x
hmmmmm, hmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmm, hh, hmmmmmmmmmmmm.

: Hopa: :strigăt: :( :şoc:
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6515
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1637

Re: Ce să fac cu contul meu de antrenament?




de Macro » 05/08/22, 14:31

Janic a scris:rămâne tricotat sau ceramică! : Cheesy:


Nu crezi asa de bine.... o multitudine de cursuri de pregatire precum echinoterapie, aromaterapie... Si altele de tip pur agrement gravura pe lemn macramé scoubidous rattan...

În ceea ce mă privește, era să scot epave din șanțuri.Sunt suficient de venală și am empatia unui robot așa că mi s-a părut mult...

Macache bezef
0 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 16133
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5245

Re: Ce să fac cu contul meu de antrenament?




de Remundo » 05/08/22, 14:39

gineco?

: Arrow: : Mrgreen:
0 x
Imagine
Avatar de l'Utilisateur
Macro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6515
Înregistrare: 04/12/08, 14:34
x 1637

Re: Ce să fac cu contul meu de antrenament?




de Macro » 05/08/22, 15:04

Am empatie de robot : Cheesy: : Cheesy: : Cheesy: Fatul tau este putred, domnisoara mea... In orice caz, avand in vedere chipul tatalui sau, nu ar putea decat sa dea un sfarsit... in momentul in care asistentul meu va conecta aspiratorul si in cateva saptamani acest furunc urat va fi doar o amintire proastă... Pentru tată... Ha nu, e prea târziu nu va intra niciodată în aspirator idiotul ăsta...: Cheesy: : Cheesy:
0 x
Singurul lucru care este sigur în viitor. Este probabil că este în concordanță cu previziunile noastre ...
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 16133
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5245

Re: Ce să fac cu contul meu de antrenament?




de Remundo » 05/08/22, 15:17

ce poet! : Mrgreen: Nu am spus chirurg avort! : Roll:

bunul ginecolog are psihologie, observație și, mai ales, tact. asta s-ar putea potrivit lui Phil. O idee ca asta. :P
0 x
Imagine
phil59
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2214
Înregistrare: 09/02/20, 10:42
x 506

Re: Ce să fac cu contul meu de antrenament?




de phil59 » 05/08/22, 15:43

Este sigur, din degete am ceva! : Lol:
1 x
hmmmmm, hmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmm, hh, hmmmmmmmmmmmm.

: Hopa: :strigăt: :( :şoc:
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 16133
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5245

Re: Ce să fac cu contul meu de antrenament?




de Remundo » 05/08/22, 16:11

degetul meu mic mi-a spus asta. :P : Idee:
0 x
Imagine

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 462