Generice: înșelătorie sau dezinformare?

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
louphil
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 278
Înregistrare: 22/07/05, 01:20
Locul de amplasare: Gironde (Ste Foy-la-Grande)
x 4

Generice: înșelătorie sau dezinformare?




de louphil » 06/03/10, 11:35

Primit astăzi în format .pps:

https://www.econologie.info/share/partag ... wquwTc.pdf


Adevăr sau intoxicație? Dacă acest lucru este adevărat, ceea ce m-ar surprinde doar pe jumătate, ne putem aștepta să găsim multe alte exemple de acest tip?

Am crezut că vor exista controale la fel ...
0 x
http://wunic.fr

Acest lucru se datorează faptului că viteza luminii este mai mare decât cea a sunetului,
Unele arată strălucitor, înainte să se uite ...:D :D :D
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79121
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973




de Christophe » 06/03/10, 12:22

Informații care trebuie verificate de către farmacist. Nu sunt priceput în acest domeniu.

Verificați și data cumpărării primului pachet ... știm că prețurile au crescut din 1 ... : Cheesy:
0 x
lv13r
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 147
Înregistrare: 30/12/04, 10:09




de lv13r » 06/03/10, 15:39

buna pentru spasfon pretul este actual
medicul meu mi-a prescris o cutie săptămâna trecută prețul este de 2.81 euro cutie valabilă până în 2014
pentru celălalt nu știu
LV13R
0 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 246