Geografie rapidă

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
rpsantina
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 175
Înregistrare: 17/12/04, 16:11
Locul de amplasare: 81 - South Tarn
x 10

Geografie rapidă




de rpsantina » 30/01/05, 19:56

Bună tuturor,

credeți că ar fi ușor să adăugați un câmp suplimentar în profil pentru a pune departamentul persoanei.

printr-o hartă a Franței, ar fi posibil să numărăm numărul de persoane pe departament...

Dacă durează prea mult, nu merită...
Voi încerca să recuperez sursele care au fost implementate pe site-ul meu promoțional

O seară plăcută
@+
0 x
RPS (South Tarn 81 Dpt)
I-Doar cei care nu fac nimic nu sunt niciodată greșiți
ii - Totul este posibil dacă petreceți puțin timp
Avatar de l'Utilisateur
fostul Oceano
moderator
moderator
posturi: 1571
Înregistrare: 04/06/05, 23:10
Locul de amplasare: Lorraine - Franța
x 1

(copie a mesajelor din forum Arhiva)




de fostul Oceano » 12/11/05, 18:00

econologie Scris la: marți, 01 februarie 2005, ora 22:07
Administrator


Personal nu stiu cum sa o fac...si atunci ar trebui sa stii deja cine vine de unde...aceasta informatie nu este solicitata la inregistrare

„Voi încerca să recuperez sursele care au fost implementate pe site-ul meu promoțional” --> ??

--------------------
Econologie.com
Director

Vehicul: motocicletă VFR 750 din 1994 @ 115 g CO2 / km (4.9 până la 5.2 L / 100 din 95) ... „Nu pentru că greșesc atât de mult că au dreptate” Coluche.


***

rpsantina Scris la: marți 01 februarie 2005, 23:16
expert Econologue


„Voi încerca să obțin sursele care au fost implementate pe site-ul meu promoțional” --> ??

pe site-ul meu promoțional aveam o hartă a lumii, una a Franței și una a Parisului. Punctele au fost plasate pe aceste carduri conform informațiilor dintr-o bază de date (X, Y, identificatorul cardului) ...
Mă prind din urmă cum au făcut-o

@+

rpsantina

--------------------
RPS (South Tarn 81 Dpt)
I-Doar cei care nu fac nimic nu sunt niciodată greșiți
ii - Totul este posibil dacă petreceți puțin timp

***

econologie Scris la: miercuri, 02 februarie 2005, 00:35
Administrator


mmm ok am inteles dar in acest caz ar putea fi mai usor sa-l integrezi pe site decat pe forum...și va trebui să colecteze informațiile ulterior.

Pot crea o nouă bază de date fără pb dacă este necesar

--------------------
Econologie.com
Director

Vehicul: motocicletă VFR 750 din 1994 @ 115 g CO2 / km (4.9 până la 5.2 L / 100 din 95) ... „Nu pentru că greșesc atât de mult că au dreptate” Coluche.


***

bilbo Scris la: vineri 11 februarie 2005, ora 20:17
Econolog amator


poate ar fi suficient să punem numărul departamentului nostru la sfârșitul poreclei noastre
este posibil Christophe fără să răstoarne totul pe dos?

--------------------
seine maritime_constructeur straw_co-organizator expoziție E'CAUX-BIO din Yvetot (76)

***

nonoLeRobot Scris pe: vineri, 11 februarie 2005, ora 20:30
Econolog amator


Nu e o prostie sau chiar sa-l pui in semnatura, poate chiar mai simplu. După aceea, avem nevoie de ceva mai sofisticat dacă vrem să putem face grupări pe departamente.

--------------------
Beaune (21) - Londra (Marea Britanie)


***

bilbo Scris la: vineri 11 februarie 2005, ora 20:37
Econolog amator


super nono aici mergem;
și de ce un mic CV în semnătură (în câteva cuvinte desigur)

--------------------
seine maritime_constructeur straw_co-organizator expoziție E'CAUX-BIO din Yvetot (76)

***

econologie Scris la: sâmbătă, 12 februarie 2005, ora 01:38
Administrator


Pkoi completează fișierul său de membru pur și simplu pentru informații + detalii?

Mmmm ok pentru semnatura pt localizare...este la latitudinea ta..si faci

Pentru porecla, ar fi necesar să refaceți totul, așa că nu bine

--------------------
Econologie.com
Director

Vehicul: motocicletă VFR 750 din 1994 @ 115 g CO2 / km (4.9 până la 5.2 L / 100 din 95) ... „Nu pentru că greșesc atât de mult că au dreptate” Coluche.
0 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Bing [Bot] și oaspeții 239