GuyGadeboisLeRetour: „Cred că sunt ȘEFUL”

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

GuyGadeboisLeRetour: „Cred că sunt ȘEFUL”

de Obamot » 01/08/22, 15:05

După mai bine de 6 luni de schimbări cognitive exacerbate!
În sfârșit, firul dedicat acestui ego extraordinar (la cel mai apropiat cm...)
Un fel de imn permanent la creativitatea lui!

(Binecuvântatului nostru Da-Da, cine este al nostru!) : Mrgreen:
GuyGadeboisLeRetour a scris:
026F75E1-380B-4B85-A910-01E415180DE2.jpeg
026F75E1-380B-4B85-A910-01E415180DE2.jpeg (51.6 Kio) Consulté 1509 fois

AICI colectăm cele mai frumoase isprăvi ale lui: un spectacol permanent!

Am fi putut numi acest thread: „GuyGadebois și-a întors jacheta” (dar era la fel înainte, doar 'mai bine'acum) sau...
Ce să faci cu... GuyGadebois” (dar tocmai nu, după principiul lui Peter, nu putem face nimic în privința asta!) rimează : Mrgreen:
GuyGadeboisLeRetour: „Regele alunecării în lumea minunată a castorilor”... (dar păstrează!) sau în sfârșit:
„GuyGadeboisLeRetour a devenit zetetician la plecare”...

Dar nu este nevoie, acum toate acestea sunt adunate aici: pentru că „il” se ia pentru „ruletă'...!
În timp ce nici nu are loc într-un dulap cu mături, unde ar fi putut să coboare ca ei. : Mrgreen:

Te rog: nu-i mai bună... Sărbătorește posibilul tău, este turneul meu...! : Mrgreen:

Un simplu copy and paste este suficient, în acest „loc de joacă”*
Dar evită să-l placi în altă parte pentru a-l face să creadă că este „ȘEFUL”!


Dedicat tuturor prietenilor fo-fo, care sunt de mare inspirație etică și care nu mai suportă...
*) Sursa: „phil59” (împrumutând conceptul...)
*) Sursa imagine: lesaffaires.com
0 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14822
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4301

„Sunt cel mai rău coșmar al manipulatorilor, pervertiților, falsificatorilor, Ouaoua””

de GuyGadeboisTheBack » 01/08/22, 15:23

Din ce în ce mai ridicol... și gol. Imagine
2 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79114
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Re: GuyGadeboisLeRetour: „Cred că sunt ȘEFUL”

de Christophe » 01/08/22, 15:31

Fără interes ca subiect
6 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 221