Imagine în semnătură

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Bibiphoque
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 749
Înregistrare: 31/03/04, 07:37
Locul de amplasare: Bruxelles

Imagine în semnătură

de Bibiphoque » 28/04/04, 12:06

:P
hi,
Cum nu văd imaginea afișată în semnătura mea, pun întrebarea dacă apare în altele ...
După cum știu că proxy-ul pentru meseria mea este configurat de un porc ...

Nu știu dacă este corect sau nu ...

Vă rog să-mi spuneți ce
0 x
Nu pentru că am spus întotdeauna că este imposibil să nu încercați :)
Avatar de l'Utilisateur
Misterloxo
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 480
Înregistrare: 10/02/03, 15:28
x 1

de Misterloxo » 28/04/04, 21:12

Colegul dvs. probabil nu are nicio legătură cu asta,

aceasta este o mică problemă de configurare între forum și serverul și care încă nu este rezolvat pentru moment :(

scuze pentru neplăcerile cauzate: rolleyes:
0 x
Învățarea neascultării este o călătorie lungă. Este nevoie de o viață pentru a atinge perfecțiunea. Maurice Rajsfus
A gândi este să spui nu. Alain, filosof
Bibiphoque
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 749
Înregistrare: 31/03/04, 07:37
Locul de amplasare: Bruxelles

de Bibiphoque » 29/04/04, 07:54

:D
hi,
Cu toate acestea, înainte să-l văd pe cel al Econologiei, dar nu mai, am un cadru mic cu colțul din stânga sus, cruce roșie :(
Dar o vezi sau nu? B)
0 x
Nu pentru că am spus întotdeauna că este imposibil să nu încercați :)
Moira
x 17

de Moira » 29/04/04, 10:46

Bună Bibiphoque!

Nope! imaginea dvs. este bine marcată, dar nu este deschisă. Știu, este foarte frustrant: și eu mi-am pus fotografia pentru a-mi justifica porecla „Corpul”, dar nimeni nu a văzut-o. :D

Nu vă faceți griji, dacă sunteți bineveniți în acest sens forum, nu este pentru aceste „gadgeturi”, iar personalitatea dvs. este exprimată cu siguranță mai mult prin discursul dvs. decât printr-o imagine pompată în altă parte.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Misterloxo
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 480
Înregistrare: 10/02/03, 15:28
x 1

de Misterloxo » 29/04/04, 20:33

Bine văzut mïrara, nu puteam să dau un răspuns mai bun :D
0 x
Învățarea neascultării este o călătorie lungă. Este nevoie de o viață pentru a atinge perfecțiunea. Maurice Rajsfus
A gândi este să spui nu. Alain, filosof

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 157