Jonule interzis: 2 săptămâni de vacanță pentru toată lumea!

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79127
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10974

Jonule interzis: 2 săptămâni de vacanță pentru toată lumea!




de Christophe » 11/09/08, 19:10

După o reflecție de 30 de secunde, tocmai l-am interzis pe Jonule pe IP-ul său (fix).

Cred că aceasta este prima dată când mă văd având de a interzice unui membru obișnuit cu PA, dar nu a fost prea mult: el dezgustat o mulțime de oameni din forum și a înșelat mult prea multă discuție.

Sper că 2 săptămâni îi vor fi suficiente pentru a „gândi” puțin la toate cuvintele sale și mai ales la comportamentul său: știu tot ce nu mă întorc niciodată la realizările mele!

Dacă se întoarce liniștit atât de mult, cu atât mai bine dacă nu se întoarce, păcat!

ps: Nu i-am interzis porecla dacă găsește un alt computer pentru a putea posta ...
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Gregconstruct
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1781
Înregistrare: 07/11/07, 19:55
Locul de amplasare: Amay Belgia




de Gregconstruct » 11/09/08, 19:54

Este treaba ta modo!
Uneori face amenințări!
0 x
Fiecare gest contează pentru planeta noastră!
martien007
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 565
Înregistrare: 25/03/08, 00:28
Locul de amplasare: Marte planeta

Re: Jonule interzis: 2 săptămâni de vacanță pentru toată lumea!




de martien007 » 11/09/08, 21:03

Christophe a scris:După o reflecție de 30 de secunde, tocmai l-am interzis pe Jonule pe IP-ul său (fix).

Cred că aceasta este prima dată când mă văd având de a interzice unui membru obișnuit cu PA, dar nu a fost prea mult: el dezgustat o mulțime de oameni din forum și a înșelat mult prea multă discuție.

Sper că 2 săptămâni îi vor fi suficiente pentru a „gândi” puțin la toate cuvintele sale și mai ales la comportamentul său: știu tot ce nu mă întorc niciodată la realizările mele!

Dacă se întoarce liniștit atât de mult, cu atât mai bine dacă nu se întoarce, păcat!

ps: Nu i-am interzis porecla dacă găsește un alt computer pentru a putea posta ...

Neinteles !

Dezacordul asupra unui anumit punct: nuclear, atunci când tonul și frazele utilizate, am văzut mai rău.

Cred că Jonule știe multe lucruri, dovada este site-ul său nrjrealiste.com

Acolo nu prea sunt de acord cu măsura, dar nu sunt bucătarul.

Cred că aceasta este prima dată când mă văd având de a interzice unui membru obișnuit cu PA, dar nu a fost prea mult: el dezgustat o mulțime de oameni din forum și a înșelat mult prea multă discuție.


Câți oameni de fapt?
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79127
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10974

Re: Jonule interzis: 2 săptămâni de vacanță pentru toată lumea!




de Christophe » 11/09/08, 21:13

martien007 a scris:Câți oameni de fapt?


Destul ... dar nu acesta este argumentul principal ...
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Lietseu
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2327
Înregistrare: 06/04/07, 06:33
Locul de amplasare: Anvers Belgia, Skype lietseu1
x 3

Re: Jonule interzis: 2 săptămâni de vacanță pentru toată lumea!




de Lietseu » 11/09/08, 22:43

Christophe a scris:
martien007 a scris:Câți oameni de fapt?


Destul ... dar nu acesta este argumentul principal ...



Regulile sunt adoptate și trebuie respectate! Nu trebuie să te simți vinovat sau să fii jenat, ar trebui să fie el, după cuvintele de pasăre pe care ți le-a aruncat! Am și stimă pentru personaj, lupta lui este nobilă, dar nu trebuie să uite regulile de curtoazie ...

Salutări sincere de la Lietseu
0 x
Prin îndepărtarea omului din natură, el a fost îndepărtat din natura lui! Lietseu
„Puterea iubirii trebuie să fie mai puternică decât iubirea de putere” un contemporan al lui Lie Tseu?
Vedeți numai cu inima, esențialul este invizibil, pentru ochi ...
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79127
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10974




de Christophe » 11/09/08, 23:25

Nici măcar nu a respectat regulile (cu excepția imaginilor), ci este că am impresia că nu îi pasă de gura tuturor ...

Oricum, poate reveni cu un alt IP ... dacă vrea cu adevărat să se întoarcă ... și apoi trec 2 săptămâni repede :)
0 x
martien007
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 565
Înregistrare: 25/03/08, 00:28
Locul de amplasare: Marte planeta




de martien007 » 11/09/08, 23:45

Christophe a scris:Nici măcar nu a respectat regulile (cu excepția imaginilor), ci este că am impresia că nu îi pasă de gura tuturor ...

Oricum, poate reveni cu un alt IP ... dacă vrea cu adevărat să se întoarcă ... și apoi trec 2 săptămâni repede :)

Ei bine, se pare că nu am urmat totul ......

Poate un prieten cam obosit nervos Jonule?
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79127
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10974




de Christophe » 16/09/08, 10:47

Acest e-mail de la jonule primit în această dimineață (reprodus integral) mă face să cred că nu am greșit și că 2 săptămâni s-ar putea transforma în sfârșit într-o interdicție pe viață ...

Recunosc că am făcut licitația ieri pentru a reveni la forum și ștergeți toate mesajele și imaginile mele ... dar, de fapt, după câteva 20 de secunde de gândire atentă, nu-mi pasă ..

Voi merge să-mi fac treaba și va fi mai bine așa, nu ai putut vedea cum să te descurci cu ea, unde era forța și cum să o folosești, tanpis pentru tine.

pentru mine ești încă foarte mic și închis, dovadă a imaturității, agravată pentru un webmaster. un inginer frustrat cu chomdu care țipă la ceilalți ce! oricum nu știi la ce folosește o recenzie.

ai cautat o modalitate de a ma concedia, ei bine ai luat timp haha!

Mă bucur că am înșelat bronzul pe site-ul dvs., care rămâne teoretic și că v-am șocat lucrătorii cu guler alb dacă doriți să știți.
te-ai speriat atât de mult încât nici nu mi-ai dat drept de replică, salut democrație ...

Nu pot să merg la o pagină de econologie, nici măcar să urmăresc firele de discuții chiar și fără să intervin, ceea ce faci este o mică dictatură capitalistă în căutarea puterii, deci nici mp nici măcar, dovezile tale din lectura mea e-mailurile sunt nefondate ca de obicei „Domnule, sunt sigur de toate, dar mă încurc”, eroare 403 de când ați făcut asta; vei avea dreptul la toate laudele pentru atitudinea ta.

continuând așa vei înșela
0 x
martien007
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 565
Înregistrare: 25/03/08, 00:28
Locul de amplasare: Marte planeta




de martien007 » 16/09/08, 12:50

Christophe:

în locul tău, voi organiza un mic referendum pentru a afla cine vrea întoarcerea lui Jonule: da sau nu.

ar fi totuși mai democratic!

Repet ceea ce am scris deja: opiniile jonule despre nucleare și biocombustibili sunt respectabile.

Dacă tonul este ridicat, este necesar să se analizeze schimburile pentru a vedea cine l-a atacat pe celălalt; cred ca sunt 50-50?
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79127
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10974




de Christophe » 16/09/08, 13:02

Oh, merge bine! Dacă crezi că am ce să fac? Dacă este distractiv, fă-o. Am mai mult timp de dedicat acestui caz!

Vom vedea comportamentul lui peste 2 săptămâni ... dar sincer după ce tocmai a scris nu prea vreau să-i văd fața aici ...
0 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 367