Obosit să fie piratat și insultat. Caz Gaudet86

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
coucou789456
Mare econolog
Mare econolog
posturi: 1019
Înregistrare: 22/08/08, 05:15
Locul de amplasare: Narbonne

Obosit să fie piratat și insultat. Caz Gaudet86

de coucou789456 » 18/10/08, 11:00

bonjour

supărați împotriva celor care strică subiectele altor econologi, care ne insultă, care postează orice, care nici nu citesc postările anterioare etc.

jeff
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79111
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

de Christophe » 18/10/08, 11:07

Liniștește-te ... seamănă puțin cu principiul forum nu numai pentru a dezbate!

Și dezbaterile, în esență, trebuie să aducă laolaltă opinii diferite ... Altfel dezbaterea nu are loc.

Nu este „hacking” ... este democrație : Mrgreen: dar știm un pic și despre trollism ... Numit Lumberjack!

Acum, ca ultima ta dezbatere: nu știm despre ce vorbești. Așadar, ați putea pune motivul exact al acestei dezbateri?

Multumesc!
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Gregconstruct
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1781
Înregistrare: 07/11/07, 19:55
Locul de amplasare: Amay Belgia

de Gregconstruct » 18/10/08, 11:25

Da, salut, spune-ne totul!
0 x
Fiecare gest contează pentru planeta noastră!
Avatar de l'Utilisateur
coucou789456
Mare econolog
Mare econolog
posturi: 1019
Înregistrare: 22/08/08, 05:15
Locul de amplasare: Narbonne

de coucou789456 » 18/10/08, 15:40

re

gaudet86 a scris:Postat pe: Sâmbătă, 18 octombrie 2008, 03:34 Subiectul mesajului: Răspundeți cu citat
și apoi tu scenuxul care se plimba pe toate forum
știi ceva acolo?

Trebuie să te frustreze, bcp, hin, pentru că ai luat mult timp în tine, hin, pare bcp să-ți citească postările. Cât de util este să ai un inginer de apeluri grozav ca tine care să ne ajute.

încă o săptămână naibii, fără a putea face nimic cu altele ... zetes un caliss de câștigători care sunt blocați în micile lor experiențe ca și cum ar fi zeii invențiilor de pe întreaga planetă !!

nu degeaba pe care îl aud des în colțul meu ESTI DE TETE CARRER DE FRANCAIS A LA CON
Nimic de-a face cu altele. Nu ți-am aruncat limba, nu cervo-ul tău o șansă !! ; l)

Vinul s-a curățat puternic în tabarnak tk, a doua zi după trezire plânge .. nu este capabil să realizeze ceva, este greu !!
Îl numim alcoholik în colțul nostru și oamenii care nu fac nimic bun în această viață.


coucou789456 a scris:
Este plictisitor, altul care postează fără să se uite măcar la ce s-a scris înainte .....


dar a trimis deja un e-mail banana ieri!

-------------------------------------------------
Publicat: luni 13 octombrie 2008, 02:24 Subiectul postării: toi tu bitch Răspunde cu citat
tu singurul lucru pe care îl faci este ticălosul ..

I-am răspuns căpitanului la celălalt de la NCL și mă trag de fiecare dată

deci du-te la dracu la fel la rândul tău mă jnai plin butoiul meu

-----------------------------------------------
Publicat: luni 13 octombrie 2008, 02:22 Subiectul postului: ta guelle conard Răspunde cu citat
de la început am oferit un pdf în detaliu, am pus-o în fundul tău că mă împing mereu ...

osti am pierdut 10 ore săptămâna asta aici nu un osti nu a înțeles nimic la nimic încercând să merg tot rahatul am fost în stare să pierd timpul cu alt câștigător caliss câștigă

citiți un pdf pe care am probleme să îl traduc în franceză, jnlabs are totul în detaliu pe site-ul său .. sunteți fraieri, nu am răbdare să mă întrebați scuze

Am învățat să citesc după câțiva ani de școală și nu este nimic greu de citit în pdf14. Îmi imaginez că are pe cineva care poate citi aici pentru că are oameni care răspund în franceză, atk me te înțeleg
îmi pare rău, dar chiar și copilul meu de 9 ani a înțeles mai repede decât voi toți .. așa că nu v-am datorez tuturor și am renunțat la acest infern clar că ...


conținut neexhaustiv dar care a dispărut din forum după ce și-a reeditat postările sau le-a înlocuit cu un conținut mai blând.

dacă ceea ce este scris, îl numim idei de dezbatere, nu înțeleg de ce acum ceva timp jonule a fost interzis pentru că ceea ce spunea el nu avea tonul ofensator pe care "dezbate" (cel puțin nu la început (pt jonule), ceea ce a scris în mesaj privat este altceva pentru că nu a fost discutat în public).

jeff
Dernière édition alin coucou789456 18 / 10 / 08, 15: 50, editate 1 ori.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
coucou789456
Mare econolog
Mare econolog
posturi: 1019
Înregistrare: 22/08/08, 05:15
Locul de amplasare: Narbonne

de coucou789456 » 18/10/08, 15:47

din nou

Christophe a scris:...........

Acum, ca ultima ta dezbatere: nu știm despre ce vorbești. Așadar, ați putea pune motivul exact al acestei dezbateri?

Multumesc!


pentru această ultimă descărcare, am primit explicația: a fost de fapt o greșeală din partea primei persoane care mi-a făcut remarca despre avatarul meu ... am dezbătut și totul revine la normal, deoarece între oamenii de bunăvoință, toate problemele sunt rezolvate fără probleme.

jeff
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Gregconstruct
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1781
Înregistrare: 07/11/07, 19:55
Locul de amplasare: Amay Belgia

de Gregconstruct » 18/10/08, 17:54

Știți, salut, nu ar trebui să vă luați capul pentru astfel de personaje grosolane!
Chiar dacă nu sunt din Quebec, înțeleg foarte bine semnificația insultelor sale și acest gen de personaj nu merită nicio atenție!
Dar vă înțeleg pe deplin supărarea pentru că merită doar un singur lucru: Banarea DEFINITIVĂ !!!!

Mergeți A + și nu vă faceți griji, vă ascultăm și vă respectăm!
0 x
Fiecare gest contează pentru planeta noastră!
Avatar de l'Utilisateur
wirbelwind262
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 238
Înregistrare: 29/06/05, 11:58
Locul de amplasare: Fouras
x 29

de wirbelwind262 » 18/10/08, 18:53

bonjour
este un dosar mare gaudet86, Nu întotdeauna ridic ce spune, dar ar trebui să se relaxeze! au fost interzise pentru mai puțin de atât ....
trollismul patologic este o nenorocire! : Evil:
mult noroc!
0 x
gaudet86
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 31
Înregistrare: 03/05/08, 06:05

..

de gaudet86 » 18/10/08, 19:14

Sunt un mare tâmpit
Dernière édition alin gaudet86 18 / 10 / 08, 22: 37, editate 1 ori.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
wirbelwind262
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 238
Înregistrare: 29/06/05, 11:58
Locul de amplasare: Fouras
x 29

de wirbelwind262 » 18/10/08, 19:29

bonjour
gaudet86 nu vei fi masochist, nu întâmplător?
dacă vă folosiți creierul, puteți renunța la forum și încetează să mai „babe și să spui că plouă”!
daca nu intelegi nu putem face nimic pentru tine ....
@+
0 x
Avatar de l'Utilisateur
coucou789456
Mare econolog
Mare econolog
posturi: 1019
Înregistrare: 22/08/08, 05:15
Locul de amplasare: Narbonne

de coucou789456 » 18/10/08, 19:56

bună seara

jeff
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 187