Primele mele fără licență

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
RolCopter
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 116
Înregistrare: 08/03/06, 20:29
Locul de amplasare: Val d'Oise

Primele mele fără licență

de RolCopter » 10/12/07, 21:48

Bună seara tuturor

Nu știu cum am ajuns la această postare, dar hei, va fi un alt motociclist!

Primul meu fără licență: Motobécane 125 D45 (lateral), Terrot xxx, Puch 2 timpi cu doi cilindri în linie (fiecare funcția lor Ad / Ech), cu licența Motobécane 175 xxx, Norton Commando Roadster, Norton Commando Fatsback, Dresda Triton, Cruce laterală de mașină în național precum maimuță, motocross amator 400 Maîco, Enduro Bultaco 250, Trial în re național Bultaco Sherpa 250, În prezent un 600XT și un 350 XT și mai târziu, dacă câștig la loterie, mă voi vedea în BMW.
A trebuit să uit de asta, dar hei, nu-mi amintesc nici măcar modelul de Bultaco enduro. Poate că voi merge pe o motocicletă prăbușită pentru a crește rapița?
0 x
Consumul mai mic este bun
Mai puțină poluare este deja un rezultat foarte bun
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79112
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

de Christophe » 10/12/07, 22:20

Uh, nu ar exista un subiect? :?: : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
RolCopter
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 116
Înregistrare: 08/03/06, 20:29
Locul de amplasare: Val d'Oise

glume despre motocicliști

de RolCopter » 11/12/07, 18:37

Seara Christophe

Ei bine, aseară am trecut de la motocicliști ecologiști la glumele tale de motociclist și mi-am înșelat fila.
Și în seara asta am dat clic pe butonul greșit, trebuie să fie vârsta!
0 x
Consumul mai mic este bun

Mai puțină poluare este deja un rezultat foarte bun
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79112
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

de Christophe » 11/12/07, 18:38

Aici îmi spuneam că am văzut deja acest mesaj :D
Voir https://www.econologie.com/forums/un-motard- ... t4445.html

Hihihihihi vârsta sau fumatul?


Bună rebelotă, îmi venerez!
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 267