Nofy înapoi?

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
nofy
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 164
Înregistrare: 11/09/05, 21:08
x 1

Nofy înapoi?




de nofy » 28/10/06, 22:14

toată lumea bună seara,
Nu am intervenit de mult timp în acest sens forum, pur și simplu pentru că unii oameni o „politizează” puțin prea mult pentru placerea mea, iar alții au o critică dublă foarte ușoară. Rețineți că show-ul MIEU 4X4 este acum practic terminat și că testele reale vor fi efectuate la începutul anului și pot fi comunicate prin e-mail privat. Am reușit să întâlnesc oameni care sunt cu adevărat activi în domeniu, cu care am adevărate schimburi, fără să ne pierdem toată energia în bla-uri nesfârșite și mai ales fără să vină nicio gelozie care să rupă atmosfera bună, în ciuda diferențelor noastre. și inteligență ... forum va reveni la un real forum de „pantonizatori”, voi fi cu adevărat fericit să mă alătur din nou lui.
NOFY (visul ...)
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79362
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11060




de Christophe » 29/10/06, 10:44

Uh ... Nu-mi amintesc cu adevărat că a existat un conflict între dumneavoastră și ceilalți membri ... pe cine vizați aici? : Cheesy: În orice caz, nu am observat nimic ...
0 x
Avatar de l'Utilisateur
PITMIX
Motorul de căutare Pantone
Motorul de căutare Pantone
posturi: 2028
Înregistrare: 17/09/05, 10:29
x 17




de PITMIX » 29/10/06, 18:35

Bună nofy
La naiba !! Am șters ieri un mesaj pe care ți l-am trimis acum câteva luni și pe care nu l-ai citit niciodată. :strigăt:
Econologia nu este doar forum de Pantonizer, nu trebuie să vă înșelați.
Și eu am avut impresia că am fost doborât, în momente în care mi-am părăsit subiectul.
Fii concentrat pe ideea ta și arată-ne ce faci frumos.
Crede-mă, oamenii interesați vor fi mereu acolo.
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79362
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11060




de Christophe » 29/10/06, 19:01

PITMIX a scris:Crede-mă, oamenii interesați vor fi mereu acolo.


+1, dar nu neapărat ca participanți ... și asta e păcat ... pentru ei ...
0 x
nofy
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 164
Înregistrare: 11/09/05, 21:08
x 1

Acest lucru este confirmat !!




de nofy » 06/12/06, 22:16

toată lumea bună seara,

Gata, campania de stânga este în plină desfășurare, anti Sarko este în plină desfășurare, videoclipurile ușoare și falsificate sunt acolo, gândurile trag ... Și Christophe este ca un pește în apă pe acest site care ar putea avea o completă orientare diferita ... Pacat !!
Nofy nu mai visează
0 x
Avatar de l'Utilisateur
tăietor de lemne
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 4731
Înregistrare: 07/11/05, 10:45
Locul de amplasare: În munți ... (Trièves)
x 2




de tăietor de lemne » 07/12/06, 10:54

Ce căutați?

Este amuzant acest mod de a vorbi despre tine în persoana a 3-a, îmi amintește de cineva, dar cine? : Lol: : Lol: : Lol:
0 x
"Sunt un mare brute, dar eu rareori greșesc ..."
nofy
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 164
Înregistrare: 11/09/05, 21:08
x 1




de nofy » 07/12/06, 23:30

Bună seara Bucheron,
Caut, sau mai bine zis căutam un forum lucrează la pantone și la diferitele abordări pentru a evita poluarea planetei noastre, pe care am găsit-o parțial aici cu câțiva oameni din forum care se implică cu adevărat, cu idei uneori ciudate, dar respectabile, care vor să promoveze „publicul”. Mai mult decât atât, continu să le urmăresc munca, dar fără să intervin, ceea ce mi se pare regretabil este această poluare pe care unii o mențin în jurul acesteia. forum, prin politizarea cine mai bine, cu un lider care se numește „moderator” !! ..., și asta fără a respecta libertatea de gândire a altora. Acesta este motivul pentru care, și sunt sigur că nu sunt singurul, am încetat să comunic despre evoluția micilor mele lucrări în curs de desfășurare ... Confirm că nu sunt genul de a lua informații și de a nu-l comunica pe al meu, ci doar prin e-mailuri private. Nu vin pe un forum „așa-numita economie logică” să fie supusă îndoctrinării, există unii care sunt specializați în gen. S-ar putea să observați că vorbesc la prima persoană, dar pur și simplu nu mi-am semnat ultimul mesaj Nofy the dream, dar Nofy nu mai visează ... Nofy într-o altă limbă traducând în vis.
Noapte bună Lemnar și liniște sufletească.
[/ u]
0 x
Avatar de l'Utilisateur
tăietor de lemne
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 4731
Înregistrare: 07/11/05, 10:45
Locul de amplasare: În munți ... (Trièves)
x 2




de tăietor de lemne » 08/12/06, 09:31

nofy a scris:Bună seara Bucheron,
[...] Ceea ce mi se pare regretabil, este poluarea pe care unii o mențin în jurul său forum, politizând cine mai bine să o facă,
[...] Nu vin pe un forum „așa-numita economie logică” să fie supusă îndoctrinării, există unii care sunt specializați în gen. [...]
hi,
Dacă veniți, după cum specificați, să discutați despre Pantone și numai Pantone (păcat să nu-ți deschizi mintea spre alte lucruri, mai mult, dar e dreptul tău ...), de ce naiba ești atent ”așa-numitele derive politice poluante" :şoc: :?:

Un forum este un spațiu deschis, există ceea ce vrem să căutăm ...

Când spui că Forum ar putea avea o orientare complet diferită, după ce a evocat în termeni foarte preciși și foarte peiorativi batjocura împotriva cuiva care nu este în mod special un model în relațiile armonioase dintre bărbați și în mediul lor, ești tu cel care introduce o dimensiune politică în acest sens? spațiu de discuții ...

Nu veniți să criticați și să faceți la fel, asta nu are sens! :se încrunta:
0 x
"Sunt un mare brute, dar eu rareori greșesc ..."
nofy
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 164
Înregistrare: 11/09/05, 21:08
x 1

Arta intelegerii .........




de nofy » 08/12/06, 19:03

Buna Lumberjack,
Dacă eu politizez cu puținele mele intervenții mici, ok, fără problemă, fără comentarii, punct mare bar ........................
Nofy
0 x
Avatar de l'Utilisateur
PITMIX
Motorul de căutare Pantone
Motorul de căutare Pantone
posturi: 2028
Înregistrare: 17/09/05, 10:29
x 17




de PITMIX » 08/12/06, 20:52

Bună nofy
Ce s-a întâmplat chiar înainte de absența ta?
Înțeleg că sunt câteva lucruri care te enervează, dar de ce să te deranjezi să fii atent atunci?
Am impresia că ai scoruri de stabilit ...
Cu toate acestea, nu mi se pare că ați intrat în conflict cu alți membri în acel moment.
0 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 502