Despre agriculturegaia

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042

Despre agriculturegaia

de Christophe » 12/01/09, 11:28

Tipul acesta este un pacient (încă unul, dar deja l-am suspectat), aici sunt schimburile noastre în PM după blocarea unuia dintre subiecții săi pentru că a insultat oameni: https://www.econologie.com/forums/post111663.html#111663

Titlul mesajului său:
vei avea probleme legale tu ...


Niciun comentariu pentru titlu!
Reacția sa ":

agriculturegaia în MP a scris:foarte curajos să-mi închid postarea fără ca eu să pot răspunde. veți observa că această postare este NEOLITUICĂ ȘI că am cerut continuu să revin la subiect, dar pe ceilalți care nu sunt subiecți nu le blocați.

în orice caz, tocmai ați făcut defăimare numindu-mă extremist, veți avea într-o zi probleme al căror cuvânt legal în ziua D totul este doar o chestiune de timp nimeni nu este anonim pe web

Te-am umilit în public odată ce trebuie să fi fost ceea ce ți-a plăcut

ne vedem într-una din zilele astea eh eh eh


Raspunsul meu:

Christophe en MP a scris:Ah, văd că domnul poate insulta impunabil, dar nu susține „insinuările” față de el? Știi cum se numește? Fascism! Reacția ta confirmă punctul meu de extremist. În ceea ce privește problema DUMNEAVOASTRĂ:

1) Nu trebuie să-ți tragi rahatul pe un forum public ca tine și insultă băieți care nu sunt de acord cu tine.

În ceea ce privește aspectele legale: totul prin curier AR vă rog.

2) Tocmai nu sunteți anonim ... Am toate adresele dvs. IP și le-aș folosi bine dacă ar trebui! Credeți că responsabilitatea privește doar managerii de site-uri? Tu visezi!

3) Ce umilință vă rog?

4) Am pus aceste schimburi în public, vă va ajuta să înțelegeți Zâmbet Pentru IP-ul dvs. le țin la cald!

După astfel de schimburi, vă propun alungarea directă, ce credeți? Nu vei fi nici primul, nici ultimul ex

0 x
phil53
Mare econolog
Mare econolog
posturi: 1376
Înregistrare: 25/04/08, 10:26
x 202

de phil53 » 12/01/09, 12:00

Sincer, mă bucur că ai început să-l calmezi
Tipul care se ia pentru centrul lumii și care a înțeles totul, luându-i pe alții pentru cei întârziați
Oboseste la final
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042

de Christophe » 12/01/09, 12:02

Ei bine, s-a liniștit cel puțin pentru o zi: interzis pe IP până în seara asta ... cu alte cuvinte, dacă vrea să vină la econologie, trebuie să-și schimbe conexiunea la internet!
0 x
Olivier22
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 178
Înregistrare: 06/11/08, 16:41
Locul de amplasare: 35 / 22
x 6

de Olivier22 » 12/01/09, 13:51

Tipul care a creat subiecte prin copierea / lipirea paginilor întregi ale site-ului său și apoi lansarea unei dezbateri intenționat doar să-i zdrobească pe detractorii săi (cu bonusul de cârlige mari ca pepenii verzi) ... nici nu înțeleg de ce nu l-a ținut mai devreme, acel excitator!
Dar diseară, când va fi interzis, se va întoarce să facă la fel, punem pariu?
Am văzut deja acest tip de megaloman care îi insufla adevărurile în lume cu agresivitate spontană, nu te schimbi peste noapte.
0 x
SixK
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 670
Înregistrare: 15/03/05, 13:48
x 272

de SixK » 12/01/09, 14:58

Mytho, Megalo, Iluminat, Guru ????

Recunosc că nu mi-am dat seama încă de personaj.
Nici nu am înțeles ce caută pe Forum ?

Poate recunoaștere?
Da, mașinile Gaia sunt grozave! :)

Pe scurt, nici măcar nu am încercat să particip la unul dintre subiectele sale, miroase a pierdere de timp intelectual ....

SixK
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042

de Christophe » 12/01/09, 15:02

SixK a scris:Recunosc că nu mi-am dat seama încă de personaj.
Nici nu am înțeles ce caută pe Forum ?


Mi-am pus aceeași întrebare ... o analiză a IP-ului său răspunde parțial la această informație, dar aceste informații nu pot fi diseminate ... 8)
0 x
C moa
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 704
Înregistrare: 08/08/08, 09:49
Locul de amplasare: Alger
x 9

de C moa » 12/01/09, 16:24

Christophe a scris:
SixK a scris:Recunosc că nu mi-am dat seama încă de personaj.
Nici nu am înțeles ce caută pe Forum ?


Mi-am pus aceeași întrebare ... o analiză a IP-ului său răspunde parțial la această informație, dar aceste informații nu pot fi diseminate ... 8)
OOOOOOOOH craneurul !!!
Imagine
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042

de Christophe » 12/01/09, 16:25

Pfff asta e deștept ... da ieși obraznic! : Cheesy:

Mai presus de toate, legal nu poate fi ... și pe măsură ce celălalt entuziasmat pare să se încadreze în lege ...
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Gregconstruct
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1781
Înregistrare: 07/11/07, 19:55
Locul de amplasare: Amay Belgia

de Gregconstruct » 12/01/09, 18:10

Având în vedere porecla acestei nuci de cocos amuzante, aveam deja ce fel de personaj era!

Când văd gaia undeva, știu că rimează adesea cu confuzie, minciuni, vânt mare și extremism!

În plus, de cele mai multe ori (ca să nu spun întotdeauna) acești oameni nu stăpânesc subiectul despre care vorbesc nici de aproape, nici de departe!
0 x
Fiecare gest contează pentru planeta noastră!
Avatar de l'Utilisateur
Flytox
moderator
moderator
posturi: 14141
Înregistrare: 13/02/07, 22:38
Locul de amplasare: Bayonne
x 839

de Flytox » 12/01/09, 19:33

Și din nou, este un diminutiv ....




Imagine
0 x
Motivul este nebunia celor mai puternici. Motivul celui mai puțin puternic este nebunia.
[Eugene Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Majestic-12 [Bot] și oaspeții 454