O turbină eoliană „decapitată” de un OZN?

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Chrome
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 4
Înregistrare: 16/12/08, 17:20

O turbină eoliană „decapitată” de un OZN?




de Chrome » 03/02/09, 19:51

:şoc:

În Anglia, în județul Lincolnshire, oamenii care locuiesc acolo au avut o surpriză ciudată când s-au trezit: una dintre turbine eoliene dintr-un parc eolian își pierduse una dintre palele sale, iar alta era grav avariată. Nicio explicație convingătoare nu a putut fi oferită de „experții” locali pentru moment. Cea mai probabilă teză, deși extrem de „pasdebolescă”, se referă la greutatea gheții care s-ar fi putut forma pe lama lipsă ar fi avut ca rezultat o greutate în exces care să o detașeze și să se deterioreze pentru o secundă. Sau la căderea unui bloc de gheață de mărimea și greutatea unei vaci ... Încă mare, niciun noroc nu trebuie să recunoască.

Și mai sunt și toți acei oameni care spun că au văzut „lucruri ciudate pe cer” în timpul nopții dramei. OMAGAD OMAGAD !!!!!!! Săpat puțin ... în cele din urmă au găsit lama lipsă care a fost trimisă de atunci producătorului din Germania.

Ei bine, îți spun direct, cred în extratereștri. Adică, nu mă prefac (și totuși nu reținerea mă înăbușă ...) să cred că într-un spațiu mult mai mare decât ceea ce Omul este capabil să-și imagineze, suntem singurii idioți care sunt în viață. Îmi spun că inevitabil, undeva, trebuie să existe o aparență de civilizație. Statistic este aproape sigur. Dintr-un punct de vedere mai „prietenos cu oamenii”, este un pic dificil de conceput.

Dar starea mea de spirit este că sunt un sceptic. Așadar, dacă îmi spui despre așa ceva, încep prin a căuta motive „pragmatice”. Oricum peste 2 luni ni se va spune că șurubul x34445665 a lipsit pe butucul lamei.

Sau vor cu adevărat să ne omoare și au început cu ceea ce noi iubitorii de tehnologie noi ne plac în lume: electricitatea curată. Vor să murim sufocați în CO2 fără a ne putea verifica e-mailurile ... Ah parazit ...



http://www.youtube.com/watch?v=iDJpvzoh1Iw&eurl

Sursa: http://www.klakinoumi.com/page/6/
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 16178
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5263




de Remundo » 03/02/09, 22:08

este cu siguranță un ET care a rupt semnul de stop : Mrgreen:
0 x
Imagine
Avatar de l'Utilisateur
Cuicui
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 3547
Înregistrare: 26/04/05, 10:14
x 6




de Cuicui » 04/02/09, 00:30

Remundo a scris:este cu siguranță un ET care a rupt semnul de stop : Mrgreen:

Dar inca ?
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 16178
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5263




de Remundo » 04/02/09, 08:58

O rachetă SKUD : Mrgreen:
0 x
Imagine
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79362
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11060




de Christophe » 04/02/09, 09:15

Are această discuție locul său în acest sens forum?
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 256