Unde pot merge ???

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
Minune TITI
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 30
Înregistrare: 07/03/06, 11:56
Locul de amplasare: BOUZY

Unde pot merge ???




de Minune TITI » 08/03/06, 14:05

Bonjour à tous,

C postează-mi 1er și cum este practic obligatoriu pentru alții forums, Mi-ar placea sa ma prezint. Nu că sunt o personalitate, ci pur și simplu pentru că mi se pare politicos și + distractiv, mai ales când (ca mine) aducem mai multe întrebări decât răspunsuri.

Și de ce nu o rubrică „cafea” pentru a putea prezenta, spune ce vrem să facem, să organizăm întâlniri, etc.
Deci, cum nu știu unde să o fac, sunt aici:
Sunt minunat, în marină, convins de nevoia de a recurge la soluții de energie regenerabilă.

Încerc să fac tot posibilul pentru a evita recurgerea la energiile poluanrte: mă încălzesc cu lemn și mă rostogolesc cu ulei reciclat. Îmi voi retrofita vehiculele, dar tot am nevoie de sfaturi.

Am postat puțin pe PMC EVOLUTION, dar am descoperit doar acest lucru forum că s-a dezvoltat Christophe (pe care îl urmărisem înainte), vorbind despre doparea cu apă. Mai mult, mă bucur să găsesc alți membri ai PMC EVOLUTION în acest sens forum.

Restabilesc un vechi NISSAN PATROL 3L3TD care se va transforma în ulei reciclat + un dopaj cu apă (în curs de studiu).

Scopul este de a depista 4X4 meu și de a face un vehicul demonstrativ pentru procesoarele 4X4 solicitanți. ... și pot să vă asigur că există numeroși ecologiști în lumea 4X4, care sunt „jenate” să lustruiască și care ar fi dispuși să facă un efort pentru a restabili blazonul acestui mediu nepopular.

A bientôt
0 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 264