Pop up [Rezolvată]

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
yahi
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 115
Înregistrare: 06/04/05, 19:48
Locul de amplasare: lângă Nantes (44)

Pop up [Rezolvată]

de yahi » 13/09/05, 23:42

Bună, am observat de câteva zile că ferestrele pop-up se deschid ocazional prin deschiderea paginilor din forum !! sunt singurul care i se întâmplă?
Este din voia ta Christophe?
Nu mă deranjează atât de mult, am un anti-pop-up și, în schimb, am un raport de blocare care apare, dar nu este o noutate teribilă.
Sper că va da roade, pentru că se strică puțin!

yahi

Răspuns: https://www.econologie.com/forums/popup-netstat-t1057.html
0 x
Când ni se va permite să nu mai folosim petrol?
Obiect gratuit!
Avatar de l'Utilisateur
fostul Oceano
moderator
moderator
posturi: 1571
Înregistrare: 04/06/05, 23:10
Locul de amplasare: Lorraine - Franța
x 1

de fostul Oceano » 13/09/05, 23:49

Nici o fereastră pop-up afișată pentru mine. Nici pin-up;) pe ecran
0 x
[Mod MODO = ON]
Zieute, dar nu credeți mai puțin ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, nicio motocicleta electrica inca...
Avatar de l'Utilisateur
Adrien
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 72
Înregistrare: 11/11/04, 22:25
Locul de amplasare: Bretania

de Adrien » 14/09/05, 02:18

Eu doar pin-up-uri, deci fără griji, asta nu mă deranjează.
0 x
„Un om care știe să se facă fericit cu o simplă iluzie este infinit mai deștept decât cel care este disperat de realitate”. Alphonse Allais
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11043

de Christophe » 14/09/05, 10:08

De asemenea, am observat că ... Este întâmplător, îl văd pe site ... și că o dată pe zi (din fericire) ... și nu, nu este voința mea ... Trebuie să fii reclama google care își permite să facă acest lucru fără să fi avertizat pe nimeni ....

Care au fost anunțurile din fereastra pop-up pentru a vedea dacă pot interzice acești agenți de publicitate (am nevoie de adresa URL finală exactă), eu personal am avut 1 asigurare în Marea Britanie, cred ...
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : 44 d.Hr., Bing [Bot] și oaspeții 221