prezentare

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Malerine2
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 42
Înregistrare: 16/07/10, 07:51

prezentare




de Malerine2 » 20/07/10, 08:36

Salut tuturor.
Fac doar o mică prezentare,
Așa că Malerine, inginer de la 5 ani și trăiește în Elveția cu soția mea.
din punct de vedere ecologic, am fost întotdeauna foarte atent la natură etc. și mi-am dorit întotdeauna să lucrez pentru el, iar lucrurile devin puțin mai complicate.
Aujouzrd hui Lucrez în motoare pentru vehicule de construcție, chiar înainte în trenuri. in cele din urma..

În rest, încerc în timpul hobby-urilor mele (când nu am grijă de nota editorului soției mele) să proiectez niște tehnologii ciudate, cum ar fi motorul meu, (puteți găsi un început de informații după MYT.)
Voila voilou
Cordialement
0 x
Aumicron
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 387
Înregistrare: 16/09/09, 16:43
Locul de amplasare: Bordeaux




de Aumicron » 20/07/10, 18:44

Bun venit Malerine2

În ceea ce privește prototipurile motorului, există un subiect foarte interesant (un pic de mizerie):

https://www.econologie.com/forums/machine-ro ... t1455.html

Apropie-te de pascal HA PHAM și celebra sa echipă pentru mai multe informații
0 x
Să ne certăm să facem.
Malerine2
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 42
Înregistrare: 16/07/10, 07:51




de Malerine2 » 20/07/10, 19:07

MErci pentru informațiile pe care le văzusem deja și din nou nu sunt în tehnologia sa.,
Ar trebui să-mi iau puțin timp să vă spun mai multe despre asta, dar ne aflăm bine în logica laboratorului îngerilor și a MYT.
un plus
ps du-te sa vezi postarea mea iti dau link-ul
https://www.econologie.com/forums/innovation ... 29-30.html
aceasta este ultima postare cu un zolie phot al prototipului mașinii mele
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Am citro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5129
Înregistrare: 08/03/06, 13:26
Locul de amplasare: Bordeaux
x 11




de Am citro » 20/07/10, 19:11

Bun venit Malerine2. : Mrgreen:
Ecologia este mai presus de toate de bun simț și reflecție.
Haide forum iar discuția cu membrii săi vă va permite să vă hrăniți gândirea în timp ce lucrați la elementele fundamentale (reducerea deșeurilor, analiza potențialului de economii ...).

Suntem mulți dintre noi din diferite medii și din diverse locuri din întreaga lume. Aici învățăm să comparăm punctele noastre de vedere și experiențele noastre.

Uneori, când întâlnesc subiecte de acum câțiva ani, sunt foarte surprins să văd cât de mult au evoluat percepția și cunoștințele mele în contact cu forum, Vă doresc să obțineți la fel de multă satisfacție de la aceasta.
:P
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 157