Problemă de descărcare video pe „mașina albastră”

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
broasca nebuna
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 5
Înregistrare: 05/05/06, 12:04

Problemă de descărcare video pe „mașina albastră”

de broasca nebuna » 05/05/06, 12:12

hello.svp, cum pot descărca raportul despre mașina albastră (emisiunea M6Turbo). Ar trebui să funcționeze, deoarece sunt înregistrat și sunt membru al acestui forum.vă mulțumesc pentru ajutor.
cu amabilitate.

https://www.econologie.com/la-blue-car-l ... -3642.html
0 x
broasca nebuna
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 5
Înregistrare: 05/05/06, 12:04

de broasca nebuna » 06/05/06, 11:12

: Evil: .salut.Svp, Deci nimeni nu are răspunsul la problema mea. Poate cineva să o descarce pentru mine, deoarece introducând numele meu de utilizator sau adresa mea de e-mail și parola, nu funcționează? mulțumesc
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79362
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11060

de Christophe » 06/05/06, 11:17

Ar fi bine să citești câteva pagini înainte să te enervezi ... https://www.econologie.com/comment-etre- ... logie.html

:|

Mai ales că pe toate paginile forum Am pus în partea de sus:

"Înregistrarea atenției ca membru al forum este independent de cel al membrilor site-ului "
Dernière édition alin Christophe 06 / 10 / 10, 12: 16, editate 1 ori.
0 x
broasca nebuna
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 5
Înregistrare: 05/05/06, 12:04

de broasca nebuna » 06/05/06, 11:20

salut, am dat deja și mi-am scris e-mailul la buletinul informativ și încă nu funcționează. Cel puțin putem spune că acest site și acest forum au o operație foarte complicată ... :P
Am găsit bine, dar nu este ușor ...
Cu numele econology al buletinului informativ, încă nu funcționează. Există un blocaj undeva ...
a+
amicalement
Dernière édition alin broasca nebuna 06 / 05 / 06, 11: 46, editate 2 ori.
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79362
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11060

de Christophe » 06/05/06, 11:38

Nu este nimic complicat, fă-ți timp să citești puțin ...

A rezuma :

1) există o înregistrare la forum

2) Există un abonament la Newsletter pentru a fi membru al site-ului pentru a avea acces la descărcări protejate.

Aceste 2 înregistrări sunt INDEPEDENTE și GRATUITE.

Ați putea rali așa cum faceți dacă v-aș fi cerut ceva să vă înregistrați ca membru al site-ului ... (multe site-uri cer melodia mai puțin decât atât !!), dar sincer este o realitate stupidă și gratuită!
0 x
broasca nebuna
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 5
Înregistrare: 05/05/06, 12:04

de broasca nebuna » 06/05/06, 11:45

Nu glumesc, cer explicații, atât ... :|
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79362
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11060

de Christophe » 06/05/06, 11:57

Ei bine, atunci când scrii al doilea mesaj începând cu : Evil: Cred că este mai mult decât să ceri explicații ...
0 x
broasca nebuna
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 5
Înregistrare: 05/05/06, 12:04

de broasca nebuna » 06/05/06, 13:17

Dacă luați emoticoanele ca expresii ale emoțiilor grave ale fiecărui membru atunci ... cred că dacă o persoană este nemulțumită de acest lucru forum, va folosi mai degrabă cuvinte grosiere și vulgare și, mai ales, nu va folosi expresii de politețe. (ceea ce nu este cazul meu).
amicalement : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79362
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11060

de Christophe » 06/05/06, 13:56

Ei bine, emoticoanele sunt făcute pentru asta: exprimarea unui sentiment ... de aici și numele lor ... Este destul de dificil să exprimăm un sentiment sau o dispoziție în scris altfel ...

Ca membru nou, ar lipsi mai mult că folosiți insulte (dezvăluirea unei personalități copilărești: „nu mă bucur că vreau asta”) ... în acest caz există un singur remediu: crucea mică din partea dreaptă sus a fereastra explorator ...
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Misterloxo
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 480
Înregistrare: 10/02/03, 15:28
x 1

de Misterloxo » 06/05/06, 14:21

Tocmai am încercat:

autentificare: econologie
trece: buletinul informativ trece

funcționează nichel :şoc:
0 x
Învățarea neascultării este o călătorie lungă. Este nevoie de o viață pentru a atinge perfecțiunea. Maurice Rajsfus
A gândi este să spui nu. Alain, filosof

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 315