blabla - Linii punctate

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
abyssin3
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 623
Înregistrare: 18/07/05, 15:12

blabla - Linii punctate




de abyssin3 » 07/02/06, 17:25

[paranteze]
Jean63, este ............. că ................... tu ............ ar putea ......... opri .............. din ... a face ............... ..... ........... indicii ............... pentru ........... totul .... și ..... ..... pentru ........... nimic ........ ca ........ că ......... ... VĂ RUGĂM? sau cel puțin au degetele mai ușoare .....:şoc:
[/ paranteză]
0 x
Avatar de l'Utilisateur
jean63
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2332
Înregistrare: 15/12/05, 08:50
Locul de amplasare: Auvergne
x 4




de jean63 » 07/02/06, 18:17

abyssin3 : Arrow:

pentru liniile punctate îl puteți numi TIC, sunt unii care au TOC, fiecare TRUCUL său și, cu scuzele mele, voi încerca să nu mai pun : Cheesy:
0 x
Doar când a renunțat la ultimul copac, a contaminat ultimul pârâu, a pescuit ultimul pește pe care omul îl va observa că banii nu sunt comestibili (MOHAWK indian).
Avatar de l'Utilisateur
jean63
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2332
Înregistrare: 15/12/05, 08:50
Locul de amplasare: Auvergne
x 4




de jean63 » 07/02/06, 18:18

abyssin3 : Arrow:

cum ar fi, recitind postarea mea, tocmai am văzut că nu sunt singurul care pune puncte ..... :!:
0 x
Doar când a renunțat la ultimul copac, a contaminat ultimul pârâu, a pescuit ultimul pește pe care omul îl va observa că banii nu sunt comestibili (MOHAWK indian).
Avatar de l'Utilisateur
abyssin3
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 623
Înregistrare: 18/07/05, 15:12




de abyssin3 » 07/02/06, 19:46

Este posibil ...... :D
0 x
Avatar de l'Utilisateur
jean63
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2332
Înregistrare: 15/12/05, 08:50
Locul de amplasare: Auvergne
x 4




de jean63 » 07/02/06, 22:16

A fost GRAV?

OK, trebuie să scanez paginile articolului, dar scanerul meu este HS deocamdată.
*

ceea ce este mai greu este să-mi depanezi scanerul cu puncte, te rog
0 x
Doar când a renunțat la ultimul copac, a contaminat ultimul pârâu, a pescuit ultimul pește pe care omul îl va observa că banii nu sunt comestibili (MOHAWK indian).
Avatar de l'Utilisateur
jean63
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2332
Înregistrare: 15/12/05, 08:50
Locul de amplasare: Auvergne
x 4




de jean63 » 07/02/06, 22:21

abyssin3 : Arrow:

fii atent la liniile punctate!

Discuțiile pro / anti-vaccin nu duc la mult ... Cel mai ușor în opinia mea este să vorbești din nou despre asta când ai prins poliomielită sau tetanos. Atunci vei ști cât de mare este pericolul

De fapt, dacă primești tetanos, nu vei mai fi în preajmă să vorbești despre asta, dar hei ...


Când am numărat 6, ar trebui să te uiți la tastarea ta, un tip atât de riguros îi monitorizează tastarea ... haide am pus doar 3 și în franceză fără SMS-uri de limbă putredă, sunt un MOAH vechi
0 x
Doar când a renunțat la ultimul copac, a contaminat ultimul pârâu, a pescuit ultimul pește pe care omul îl va observa că banii nu sunt comestibili (MOHAWK indian).
Avatar de l'Utilisateur
tăietor de lemne
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 4731
Înregistrare: 07/11/05, 10:45
Locul de amplasare: În munți ... (Trièves)
x 2




de tăietor de lemne » 08/02/06, 09:50

"n / Amsunt "cu un singur" m "!

Un pic de rigoare că diavolul!

: Cheesy:
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 08/02/06, 09:54

Simt că animozitatea crește APOI OPRIȚI putrezind forum cu asemenea trivialități te rog!
Obosit să faci poliția acolo!
0 x
Avatar de l'Utilisateur
jean63
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2332
Înregistrare: 15/12/05, 08:50
Locul de amplasare: Auvergne
x 4




de jean63 » 08/02/06, 10:04

trebuie să vezi asta cu abisină3.
0 x
Doar când a renunțat la ultimul copac, a contaminat ultimul pârâu, a pescuit ultimul pește pe care omul îl va observa că banii nu sunt comestibili (MOHAWK indian).
Avatar de l'Utilisateur
tăietor de lemne
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 4731
Înregistrare: 07/11/05, 10:45
Locul de amplasare: În munți ... (Trièves)
x 2




de tăietor de lemne » 08/02/06, 10:24

Econologie a scris:Simt că animozitatea crește APOI OPRIȚI putrezind forum cu asemenea trivialități te rog!
Obosit să faci poliția acolo!
La rândul meu, a fost doar o glumă, domnule ... : Hopa:

Vai! Nu degetele, domnule! :strigăt:

(mi-am promis că voi face mai multe ... dar uneori trebuie să luminezi atmosfera, nu?)
0 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 305