Întrebare de rescriere

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
jjcc
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 4
Înregistrare: 18/08/07, 09:45
Locul de amplasare: la rochelle

Întrebare de rescriere

de jjcc » 20/08/07, 12:54

bonjour
Mai am o intrebare pentru ca as vrea sa inteleg...deocamdata incerc articolele mi-am modificat articolul (url) si cand il sun se deschide dar cu eroarea "Pagina pe care o cauti nu exista?" Am încercat să plasez un regex în „articles.php” dar.........orice sfat
merci
0 x
jjcc
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79362
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11060

de Christophe » 20/08/07, 15:56

Pentru ca întrebarea dvs. să fie mai precisă, trebuie să modificați .htaccess și pentru aceste reguli de rescriere.

Dați un exemplu concret și vă voi spune ce să puneți în acest fișier.

Vă rugăm să rețineți că nu toate gazdele permit rescrierea...

Vă rugăm să continuați aici: https://www.econologie.com/forums/hors-sujet ... t3951.html
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 355