Nu pot încărca imagini

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
aerialcastor
Mare econolog
Mare econolog
posturi: 865
Înregistrare: 10/05/09, 16:39
x 21

Nu pot încărca imagini




de aerialcastor » 19/03/10, 18:10

bonjour,


Când vreau să încărc o imagine, am:

Cod: Selectați toate

Fatal error: Allowed memory size of 39845888 bytes exhausted


Cum este?

În caz contrar, o altă întrebare cu două bile cum o facem și de ce nu este același cod ca și celelalte forum sa pui un link cu o eticheta?
De obicei pun:
[url = "www.adressedulien.com"] eticheta linkului [/ url] și funcționează și nu există
0 x
Salvați un copac, mâncați un castor.
Este inutil să reușești în viață, ceea ce este nevoie să pierzi moartea.
Avatar de l'Utilisateur
zorglub
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 501
Înregistrare: 24/11/09, 10:12




de zorglub » 19/03/10, 21:16

imaginea sau fișierul dvs. depășește limitele de memorie permise pentru încărcare
comprimați imaginea
0 x
în fiecare dimineață te uiți la tine, goală, într-o oglindă mare, după minute 3 vei vedea că interiorul tău și mai rău decât imaginea ta ......
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79362
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11060




de Christophe » 19/03/10, 22:37

a) Imaginea ta trebuie să fie prea mare ...

b) Dacă funcționează, dar nu trebuie să puneți „”

Cod: Selectați toate

[url=http://lien.net]Intitulé[/quote]


Nu bifați „dezactivați BBcode”
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 240