Secțiune privată

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79128
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10975

Secțiune privată




de Christophe » 28/05/07, 10:19

După ce m-am gândit mult, am decis să deschid o secțiune privată despre forums.

Acest lucru este rezervat citirii și scrierii membrilor cu peste 500 de mesaje sau moderatorilor.

https://www.econologie.com/forums/le-coin-de ... -vf68.html

Scopul acestei secțiuni este de a putea vorbiți despre lucruri mai personale sau confidențiale între obișnuiți forums.

Trebuie să aveți cel puțin 500 de mesaje pentru a le accesa. Dacă da, contactați-mă în mod privat și vă voi oferi acces.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
elefant
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6646
Înregistrare: 28/07/06, 21:25
Locul de amplasare: Charleroi, centrul lumii ...
x 7




de elefant » 28/05/07, 11:06

:D buna idee!
Cred că sunt în normă
0 x
PCQ elefant suprem de onoare éconologue ..... Sunt prea precaut, nu este suficient de bogat și prea leneș pentru a salva într-adevăr CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79128
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10975




de Christophe » 28/05/07, 11:09

elefantul a scris:: D idee bună!
Cred că sunt în normă


Da, ești, în mod normal ar trebui să ai acces la el ... dacă există o problemă, spune-mi aici, te rog.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
elefant
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6646
Înregistrare: 28/07/06, 21:25
Locul de amplasare: Charleroi, centrul lumii ...
x 7




de elefant » 28/05/07, 14:47

Există o mică problemă și cred că trebuie găsită o soluție, altfel va cauza niște „probleme diplomatice” destul de mari

când un „utilizator mediu” deschide ultimele 25 de postări, cred că nu există probleme, presupun că sper să vadă doar postări publice.
dar când un utilizator de peste 500 de utilizatori deschide aceleași ultime 25 de mesaje, vede totul, fără să poată face diferența ....

și asta poate pune unele probleme
0 x
PCQ elefant suprem de onoare éconologue ..... Sunt prea precaut, nu este suficient de bogat și prea leneș pentru a salva într-adevăr CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79128
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10975




de Christophe » 28/05/07, 15:04

elefantul a scris:Există o mică problemă și cred că trebuie găsită o soluție, altfel va cauza niște „probleme diplomatice” destul de mari

când un „utilizator mediu” deschide ultimele 25 de postări, cred că nu există probleme, presupun că sper să vadă doar postări publice.
dar când un utilizator de peste 500 de utilizatori deschide aceleași ultime 25 de mesaje, vede totul, fără să poată face diferența ....

și asta poate pune unele probleme


Uh, nu înțeleg remarca dvs. pkoi care ar putea cauza probleme diplomatice? Oricum, este simplu: nici unul dintre forum privat nu apare (pentru nimeni) în ultimele 25 de mesaje ... cel mai bun pentru obișnuiți este, prin urmare, să „vă abonați” la subiecte private care îi interesează ...
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Am citro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5129
Înregistrare: 08/03/06, 13:26
Locul de amplasare: Bordeaux
x 11




de Am citro » 28/05/07, 15:26

:?: Nu am înțeles totul ...
Cei vechi vor curăța terenul, pentru mine este în 65 de mesaje. :?
0 x
bpval
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 561
Înregistrare: 06/10/06, 17:27




de bpval » 28/05/07, 16:23

bonjour

Nu prea înțeleg abordarea ta.

„După ce m-am gândit mult, am decis să deschid o secțiune privată despre forums."

Poți spune mai multe

"Scopul acestei secțiuni este de a putea vorbi despre lucruri mai personale sau confidențiale între cei obișnuiți forums."

Mă lasă visător ...


"Aveți nevoie de cel puțin 500 de mesaje pentru a le accesa. Dacă da, contactați-mă în mod privat și vă voi oferi acces."

Secțiunea VIP ...

Mai ales că „aleșii” nu sunt foarte numeroși ... un mic douăzeci pentru moment !!!

În sfârșit sunt șeful

Alo
0 x
Avatar de l'Utilisateur
elefant
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6646
Înregistrare: 28/07/06, 21:25
Locul de amplasare: Charleroi, centrul lumii ...
x 7




de elefant » 28/05/07, 18:09

Nu prea înțeleg abordarea ta.


este oricum de simplu: va permite „vechilor” să spargă zahărul pe spatele ...... :D :D :D

nu, serios: evită să-ți faci griji cu privire la trimiterea de mp la mai multe persoane pentru a vorbi despre detalii care nu sunt interesate de nimeni.

Christophe: OK, este ceva ce nu am înțeles: acum este în regulă, am pus un semn de carte pe adresa secțiunii
0 x
PCQ elefant suprem de onoare éconologue ..... Sunt prea precaut, nu este suficient de bogat și prea leneș pentru a salva într-adevăr CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79128
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10975




de Christophe » 28/05/07, 19:53

bpval a scris:Nu prea înțeleg abordarea ta.


Există zeci de forums care au o secțiune privată „moderatori” ...

Așa că am făcut una pentru același scop ... Exemplu: vorbind despre îmbunătățiri și secțiuni noi cu opinia clienților obișnuiți ai site-ului care vor oferi în mod necesar opinii mai constructive decât persoana care tocmai a descoperit acest lucru forum...

Am putea vorbi și despre subiecte „sensibile” pe care ar fi riscant să le punem direct pe partea publică ...

Etc., etc.
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 278