TIPUL SUBIECTULUI (prepa) pe lampa DYNAMO

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
vicmnr
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 1
Înregistrare: 04/12/13, 11:38

TIPUL SUBIECTULUI (prepa) pe lampa DYNAMO




de vicmnr » 04/12/13, 19:14

Bună toată seara,
Mă duc la asta forum pentru a avea clarificări cu privire la lampa dinamică ...
Într-adevăr, aș dori să fac o TIPE pe acest subiect (The Tipe sunt specii de prezentari împinse pe o temă pe care o vom prezenta oral nostru, așa că este de a face destul de serios, fără să fie neglija alte subiecte , TIPE trebuie să combine fizica și științele inginerești).

Voila, aș vrea să vorbesc despre lampa dinamică și să încerc să o adaptez la un încărcător de telefon ... crezi că este posibil?

Am vrut, de asemenea, să schimb mecanismul, să nu mai am o manevră, ci să-l scutur, în loc să vă uit la câteva subiecte de pe forum Mi-am dat seama că nu era neapărat foarte convingător (am vrut să ajung la un telefon atunci când este într-o geantă ... dar cred că mă limitez la prima adaptare).

Așadar, în rezumat aș vrea să știu principiul dinamului și dacă credeți că îl pot adapta încărcării unui telefon? Am fost interesat în principal de lampa cu clichet ...

Acest lucru vă mulțumește în avans
0 x
 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 160