South Park

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
brahimo
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 1
Înregistrare: 30/10/14, 21:37

South Park




de brahimo » 30/10/14, 21:40

Imagine

Data lansării : 1997
origine : STATELE UNITE ALE AMERICII
Actor (i) : Trey Parker-Matt Stone
Gen literar : Comedie - Animație
Descriere : Micul oraș South Park din Colorado este scena aventurilor lui Cartman, Stan, Kyle și Kenny, patru copii care vorbesc puțin... ciudat!

Cum ai găsit prezentarea mea Parcul din sud și vă mulțumesc pentru orice comentarii.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
1360
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 447
Înregistrare: 26/07/13, 07:30
Locul de amplasare: Elveția
x 36

Re: South Park




de 1360 » 02/11/14, 18:19

hi,

brahimo a scris:Cum ai găsit prezentarea mea Parcul din sud și vă mulțumesc pentru orice comentarii.


Sincer, cam șchiop, ceea ce nu mă împiedică să fiu un mare fan al South Park.

Haide, îmbunătățește rapid această introducere punând link-uri cu cele mai bune momente (de fapt, South Park este doar o succesiune de cele mai bune momente!)

Suflete sensibile și alți bigoți, mergeți pe drumul vostru că oricum e cam „gras”...

A+
0 x
lapouleda
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 6
Înregistrare: 15/12/14, 16:39




de lapouleda » 15/12/14, 17:09

SP, momente grozave din copilăria mea oricum. Păr bun și cu prietenii. "Doamne! Au ucis-o pe Kenny. laugh out Loud
0 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 167