James Campbell în Aberdeen

Construirea habitatului natural sau ecologic: planuri, proiectare, sfaturi, expertiză, materiale, geobiologie ... Casă, construcție, încălzire, izolare: tocmai ați primit una sau mai multe citate. Nu pot alege? Precizați problema dvs. aici și vă vom sfătui cu privire la alegerea corectă! Ajutor în citirea DPE sau a diagnosticării energiei de mediu. Ajutor la cumpărarea sau vânzarea de bunuri imobiliare.
Ceai
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 1
Înregistrare: 05/12/05, 21:32
Locul de amplasare: Valenciennes

James Campbell în Aberdeen




de Ceai » 05/12/05, 22:07

Bună ziua, aș vrea să știu dacă vreunul dintre voi a auzit de firma de arhitectură James Campbell din Aberdeen (Scoția).

De fapt, fiind în primul an la ENSIAME, mi s-a oferit un stagiu cu ei pentru al doilea an și aș vrea să am mai multe informații sau măcar câteva feedback-uri. Se pare că lucrează la ceea ce se numește în mod obișnuit „casa mileniului 1”, pe baza economiei de energie. Problema este că site-ul lor nu este foarte explicativ.
Voila, mulțumesc anticipat pentru ajutor.
0 x

Reveniți la „Imobiliare și construcții ecologice: diagnostice, HQE, HPE, bioclimatism, habitat natural și arhitectură climatică”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 104