Mai multe instalații 100 pelete de cazane ...

Energiile regenerabile, cu excepția energiei solare electrice sau termice (a se vedeaforums dedicat mai jos): turbine eoliene, energii marine, hidraulice și hidroelectrice, biomasă, biogaz, energie geotermală profundă etc.
Avatar de l'Utilisateur
vanagaz1961
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 38
Înregistrare: 16/12/08, 15:21
Locul de amplasare: Namur Belgia

Mai multe instalații 100 pelete de cazane ...




de vanagaz1961 » 14/04/10, 21:25

bonjour,
Peste 100 de instalații de cazane cu peleți Paradigma în funcțiune în mai puțin de doi ani, cu sau fără tampon de încălzire, cu sau fără instalații sanitare, cu sau fără energie solară, de la 8 la 56 kw, cu toate tipurile de silozuri, cu competență, seriozitate și profesionalism .

serviciul suplimentar: linie de asistență 24/24 + serviciu post-vânzare dovedit + bază de date pentru achiziționarea de pelete / sac vrac cu unul dintre cei mai buni producători / transportatori valoni ....
a meritat un site web: http://www.technifluides.be/

Pur și simplu, când este bine, trebuie să o spui și tu!

Modifică recenziile, indiferent dacă sunt pozitive sau negative;)
Nu devenim primii din Valonia (Belgia) din întâmplare, doar prin muncă grea, încăpățânare și competență!
Așteptăm cu nerăbdare să vă citim, să vă întâlnim, să vă sfătuim!
Pierre
0 x
Sprl Technifluides GmbH
Pierre Mehaignoul
Partenerul dumneavoastră de încălzire și de sănătate
Fachmann für Sanitär und Heizung
Pellets und Haustechnik
http://www.technifluides.be/
Wépion Belgia
-Mai
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 1
Înregistrare: 19/07/19, 15:17

Re: Peste 100 de instalații de cazane pe peleți ...




de -Mai » 19/07/19, 15:32

Compania domnului Mehaignouil a venit la mine acasă pentru a ne repara cazanul, ne-a trimis o ofertă de 1533 €.
În timpul intervenției sale i-am plătit în aceeași zi în numerar suma de 1000 € și am făcut un transfer al soldului.
La trei zile după reparație, cazanul a căzut și a eșuat. Domnul Mehaignouil ne-a cerut telefonic să îi returnăm piesa defectă pentru schimb, am făcut-o. După 6 luni de e-mailuri și apeluri telefonice de la noi, în ciuda promisiunilor sale de până acum, nu am primit nimic de la el. 6 luni cu un cazan spart, caut un remediu împotriva acestei persoane necinstite.
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la "Hidraulică, turbine eoliene, energie geotermală, energii marine, biogaz ..."

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 221