Obosit să fie piratat și insultat. Caz Gaudet86

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
Lietseu
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2327
Înregistrare: 06/04/07, 06:33
Locul de amplasare: Anvers Belgia, Skype lietseu1
x 3

de Lietseu » 19/10/08, 00:13

Niciun noroc, tipul acesta a ajuns pe econologie cu planurile pentru un sistem, l-am întâmpinat, dar l-am întrebat și pe lnc ce părere are despre planuri și lnc a confirmat că este încă acelasi ansamblu rahat .... deci : Cheesy:

Bună ziua din Belgia, sau amabilitatea rămâne o marfă care are mult mai multe valori decât murdăria ta, presupus mare, ghinion pentru tine, nu suntem copii și știm foarte bine ce valorează planurile tale ...
NIMIC ! E vântos.

Așa că conduce-ți magazinul SHIT și încearcă să smulgi pe altcineva, să te găzduiești în tabernacol, să ai grijă de copiii tăi, cu capul de caribou cu urechi de câine, să mergi în salate la 5 piastre

Nu mi-am imaginat niciodată că sunt cebecieni atât de prost angajați!
Sper să trăiască foarte departe de André, pe care îl salut în treacăt :P

Lietseu care nu a inventat pudra, dar cine știe să o folosească :P
0 x
Prin îndepărtarea omului din natură, el a fost îndepărtat din natura lui! Lietseu
„Puterea iubirii trebuie să fie mai puternică decât iubirea de putere” un contemporan al lui Lie Tseu?
Vedeți numai cu inima, esențialul este invizibil, pentru ochi ...
Avatar de l'Utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
posturi: 4559
Înregistrare: 29/07/06, 11:14
Locul de amplasare: Ile de France
x 42

de Capt_Maloche » 19/10/08, 00:23

SCROGNEUGNEU! Nu văzusem acest subiect

Ce bursuc!

hai, înapoi la oile noastre

cineva vrea să încerce o disociere a câmpului electric al apei? :D este așa: https://www.econologie.com/forums/dissociati ... t2932.html
0 x
"Consumul este ca o căutare a consolare, o modalitate de a umple un gol existențial în creștere. Cu cheia, o mulțime de frustrare și o mică vină, mărită de conștiința ecologică." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUI, AAHH! ^ _ ^
Avatar de l'Utilisateur
Lietseu
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2327
Înregistrare: 06/04/07, 06:33
Locul de amplasare: Anvers Belgia, Skype lietseu1
x 3

de Lietseu » 19/10/08, 00:25

Tom a scris:Deci, oameni buni, ați suportat vreodată tot acest circ?
Bine de făcut, generatorul său de undă pătrată cu timp de poartă este cel al lui Dave Lawton (nu este nimic în plus!)
A trecut mai bine de un an de când am această adunare la 30 de euro toate rupte.
Dar al său este deosebit (recunoscut) datorită fațadei sale de pe eBay și nu este la 30 de euro : Mrgreen:


V-aș sfătui să anunțați eBay ce face tipul ca o meserie ilegală! L-ar putea costa fundul, dacă este încă înregistrat ca vânzător ... aveți ID-ul său eBay, sunt fericit să depun o plângere împotriva lui : Mrgreen:
: Evil: Acesta este tipul care și-ar vinde mama pentru a câștiga niște bani necinstit : Evil:

Christophe, te rog să tragi asta!

Salutări de la Lietseu, căruia nu-i plac hoții : Mrgreen:
0 x
Prin îndepărtarea omului din natură, el a fost îndepărtat din natura lui! Lietseu

„Puterea iubirii trebuie să fie mai puternică decât iubirea de putere” un contemporan al lui Lie Tseu?

Vedeți numai cu inima, esențialul este invizibil, pentru ochi ...
gaudet86
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 31
Înregistrare: 03/05/08, 06:05

..

de gaudet86 » 19/10/08, 01:26

Săraci copii mici, du-te și încurcă în brațele mamelor tale te vor consola .. adulmec ... adulmec ....

dă un clac, dar nu este capabil să-l primească

Bla bla bla bla bla bla Sunt un Troll
0 x
gaudet86
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 31
Înregistrare: 03/05/08, 06:05

..

de gaudet86 » 19/10/08, 01:30

du-te du-te și plânge-te pe eBay micuț bip

Nu am vandut o caliss de pwm ta arata inocenta in sal la ..

Am chiar toate facturile, stocul de stoc și până în prezent nu există nicio afacere, deoarece nu a existat vânzare sau companie.

Testează doar testul omului !!

Franceza este pregătită pentru noua tehnologie cu hidrogen?! Răspunsul este = NU

prin urmare, căutați adevăratul scop în toate acestea .. vă gândiți uneori înainte de a vorbi ??

CAPT MALOCHE EDIT: GAUDET, M-AȚI JURAT PENTRU TOATE POSTELE DVS. N-AM AȘTEPTAT SĂ VĂ FĂCIȚI TESTELE, RESPECTAȚI PROTOCOLUL SAU VĂ JUCAȚI ALTĂ
0 x
gaudet86
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 31
Înregistrare: 03/05/08, 06:05

christophe nu se va strica

de gaudet86 » 19/10/08, 01:32

de ce s-ar deranja mai mult decât tine?

face bani cu toate acestea;)

EDITĂ Capt_Maloche: Draga Gaudet, Dă-i drumul Grappe-ului cu Ebay-ul tău, ai dreptul să vinzi ceea ce vrei, dar nu vei face reclamă forum, Este la fel de simplu ca asta
0 x
Avatar de l'Utilisateur
delnoram
moderator
moderator
posturi: 1322
Înregistrare: 27/08/05, 22:14
Locul de amplasare: Macon-Tournus
x 2

de delnoram » 19/10/08, 01:35

Ei bine, vom bloca deja acest subiect acolo, care în mod normal nu ar trebui să mai existe.

Moderarea este bună, dar ar fi nevoie de puțină bunăvoință de ambele părți : Evil:
0 x
"Nu ar trebui să se gândească mai degrabă la școală decât să se memoreze fapte care nu sunt toate adevărate?"
"Nu pentru că mulți dintre ei au greșit că au dreptate!" (Coluche)
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

de Christophe » 19/10/08, 10:59

Tocmai am dat drumul!


Ah! MULȚUMESC ! (Căpitanul Maloche)
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 200