Aspecte juridice tehnologice

Injecția de apă în motoarele termice și celebrul „motor pantone”. Informații generale. Apăsați decupaje și videoclipuri Înțelegere și explicații științifice privind injectarea apei în motoare: idei pentru ansambluri, studii, analize fizico-chimice.
Avatar de l'Utilisateur
NLC
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2751
Înregistrare: 10/11/05, 14:39
Locul de amplasare: Nantes

Dacă vrei părerea mea ...




de NLC » 10/11/05, 15:54

... deocamdată, toată lumea își bate joc de pantone în colțul lor și este mulțumită de asta.

Dar în ziua în care lucrurile vor fi prea cunoscute, iar statul va începe să aibă repercusiuni (mai puțini bani), cred că acest sistem va fi interzis.

Știu, este grosolan, dar este așa! Vei vedea, ne vor oferi motive complet nebunești care să ne facă să credem că sistemul nu trebuie instalat din cauza periculozității sau că există o poluare ascunsă mult mai mare decât poluarea normală a motorului etc.

Deci, înainte de a ajunge acolo și de a plăti amenzi pentru a compensa pierderile statului, intenționez să profitez la maximum !!

Prin urmare, voi încerca experimentul pe mașina mea. Vedeți postarea mea pe acest subiect: „linkuri personale”

pe curând
0 x
Avatar de l'Utilisateur
ZAC
Motorul de căutare Pantone
Motorul de căutare Pantone
posturi: 1446
Înregistrare: 06/05/05, 20:31
Locul de amplasare: piton st leu
x 2




de ZAC » 10/11/05, 20:27

salut
Nici măcar să nu-ți fie frică :P :P
@+
ZAC
0 x

Reveniți la „Injectarea apei în motoarele termice: informații și explicații”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 61