Econometru PM230: note privind funcționarea

Consumul si dieta durabile și responsabile sfaturi de zi cu zi, pentru a reduce consumul de energie și apă, deșeuri ... Mananca: preparate și rețete, găsi hrană, informații sănătoase de conservare locale și de sezon produse alimentare ...
emmaman
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 15
Înregistrare: 21/10/09, 15:04




de emmaman » 22/10/09, 19:35

Christophe, înțeleg foarte bine că această concurență neloială și ilegală te enervează.

Nu susțin acțiunile vânzătorului meu și nu recomand ca cineva să se sinchisească să comande echipamente necorespunzătoare, care vor trebui să fie adaptate ulterior pentru a-l face să funcționeze corect, toate pentru a economisi câțiva euro.

Cu capul odihnit, dacă îmi recitești mesajele în ordine cronologică, îndrăznesc să sper că, cu un minim de discernământ, îți vei da seama că în niciun moment nu am vrut să fac reclamă pentru nimeni și nu am anunțat că l-am cumpărat în altă parte decât atunci când mi-am dat seama că din această cauză nu funcționează corect.

Mulțumesc tuturor celor care mi-au răspuns, ceea ce mi-a permis să-mi operez PM230 în ciuda tuturor, în cele din urmă.

Sunt cu adevărat dezamăgit că sunt suspectat că vreau să încurajez sau să fac publicitate unor lucruri ilegale, eu care contam și am spus-o clar, să fac o mică achiziție aici într-o zi, deoarece consider că acest site este al naibii de bun ... Dar să fiu primit așa, chiar mă răcorește ... :şoc:
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 22/10/09, 19:38

Mouéé și-a pus o guler de turtlen, vei fi mai puțin rece! : Cheesy:

Nu v-ați gândit să contactați vânzătorul în cauză pentru a-i cere explicații despre greșeala sa înainte de a veni aici? Iată obiectul îndoielii mele asupra prezenței tale aici ... Nu este legitim?

Este destul de greu așa ...
0 x
emmaman
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 15
Înregistrare: 21/10/09, 15:04




de emmaman » 22/10/09, 19:55

Este adevărat, ar fi foarte inteligent pentru mine să fac reclamă și să încep prin a spune: produsul meu nu funcționează sau este rău pentru că l-am cumpărat în altă parte .... : Roll:

Pentru a încheia cu această poveste prostească:

AVERTIZARE ! NU VA FACETI CA MINE, NU CUMPATATI GERMAN PM230 PE AMAZON !!!!!!!!!

E bine așa? Sunt ridicate îndoielile? :)
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 22/10/09, 19:58

Vorbeam despre a face asta în „privat” între vânzător și tu ...

În rest: va circula! : Cheesy: : Cheesy:
0 x
emmaman
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 15
Înregistrare: 21/10/09, 15:04




de emmaman » 22/10/09, 20:02

Imagine
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 22/10/09, 20:15

Roh dacă mă ia și de sentimente !! Imagine

Hei cado:

Imagine
0 x

Înapoi la "Consumul sustenabil: consum responsabil, alimente, sfaturi și trucuri"

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 117