Hit Parade of EGOtrolls

Inovații, idei sau brevete pentru dezvoltare durabilă. Scăderea consumului de energie, reducerea poluării, îmbunătățirea randamentelor sau proceselor ... Mituri sau realitate despre invențiile din trecut sau viitor: invențiile lui Tesla, Newman, Perendev, Galey, Bearden, fuziunea la rece ...
Avatar de l'Utilisateur
Flytox
moderator
moderator
posturi: 14141
Înregistrare: 13/02/07, 22:38
Locul de amplasare: Bayonne
x 839

Hit Parade of EGOtrolls




de Flytox » 26/11/09, 20:26

Condiții la înregistrarea la Econology: https://www.econologie.com/forums/profile.php?mode=register


Post dedicat pieselor „vitejiei” dintre cele mai strălucitoare ale noastre EGOspiriduşii:


kouillon a scris:draga mea XXXXXXXXXX (cenzurat), foarte simplu, pe măsură ce judecați după mediocritatea extremă a intervențiilor pe care le-am citit asupra altor subiecte, știți că nu există nici o umbră din cele mai un proiect minuscul de dovezi în ceea ce am putut scrie până acum! Nu pot să nu zâmbesc când am văzut că puteți vedea dovezi aici, care explică motivul pentru care putem participa la forum intitulat „Motoare sau procese surunitare, dezbateri și idei?” cu hărnicia care vă aparține! Ești un mare naiv care vrea să creadă cuvântul oricui și chiar conceptul de dovadă trebuie să-ți scape complet!

Tot ce am putut face aici a fost numit popularizare! Și citind mai bine, ați fi văzut chiar că clarific natura incertă a acestei teorii.

Deci cine știe, poate că modelul standard se va prăbuși în fața altuia, poate că va fi confirmat, dar ideea este că atunci când sunt întrebat despre rotire, îl pun în contextul său: fizică componenta cuantică în sine a modelului standard!

În cele din urmă, permiteți-mi să reînnoiesc expresia disprețului meu că, în fața unei discipline care nu produce formulări, nu demonstrează și nu are niciodată rezultate convingătoare în afara experienței în care protocolul în sine a fost prost.
0 x
Motivul este nebunia celor mai puternici. Motivul celui mai puțin puternic este nebunia.
[Eugene Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132

Reveniți la „Inovații, invenții, brevete și idei pentru dezvoltare durabilă”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 71