Reuniunea Econologilor din sud-vest

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
delnoram
moderator
moderator
posturi: 1322
Înregistrare: 27/08/05, 22:14
Locul de amplasare: Macon-Tournus
x 2




de delnoram » 20/08/09, 23:50

Ar trebui să-i reamintesc agentului Christophe grupul de intervenție că pot exista implicații serioase în acest tip de studiu. : Evil:

La fel ca amprenta urechii de Sfânta Rita de exemplu : Mrgreen:
0 x
"Nu ar trebui să se gândească mai degrabă la școală decât să se memoreze fapte care nu sunt toate adevărate?"
"Nu pentru că mulți dintre ei au greșit că au dreptate!" (Coluche)
Avatar de l'Utilisateur
Am citro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5129
Înregistrare: 08/03/06, 13:26
Locul de amplasare: Bordeaux
x 11




de Am citro » 24/08/09, 00:31

delnoram a scris:Ar trebui să-i reamintesc agentului Christophe grupul de intervenție că pot exista implicații serioase în acest tip de studiu. : Evil:

La fel ca amprenta urechii de Sfânta Rita de exemplu : Mrgreen:
Aveam să spun asta ...
si eu gandesc la fel Christophe ar trebui să întrebe despre semnificația numelui de utilizator al prietenului nostru Targol.
: Lol:
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79374
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11064




de Christophe » 24/08/09, 10:19

Uh nu ar veni de acolo (al doilea mesaj): https://www.econologie.com/forums/nos-gueule ... 91-60.html
?

: Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
Dernière édition alin Christophe 24 / 08 / 09, 10: 52, editate 1 ori.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
delnoram
moderator
moderator
posturi: 1322
Înregistrare: 27/08/05, 22:14
Locul de amplasare: Macon-Tournus
x 2




de delnoram » 24/08/09, 10:40

pierdut : Cheesy:

Targol a scris:Bine, vă spun totul, „Targol” este contracția „Taré” și „gogol”.
În mod normal, acolo ar trebui să vă amintiți 8)
...


cultivare-grădină-de-legume / rețeta-pentru-gunoiul-de-urzică-interzis-libertate-în curând-t2262-40.html
0 x
"Nu ar trebui să se gândească mai degrabă la școală decât să se memoreze fapte care nu sunt toate adevărate?"

"Nu pentru că mulți dintre ei au greșit că au dreptate!" (Coluche)
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79374
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11064




de Christophe » 24/08/09, 10:53

Ei bine, rahat, nu este măgulitor spune asta! : Cheesy:

Din fericire, el este cel care o spune :D
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Flytox
moderator
moderator
posturi: 14141
Înregistrare: 13/02/07, 22:38
Locul de amplasare: Bayonne
x 839




de Flytox » 24/07/10, 00:31

BON, toate acestea au fost anul trecut, .... și anul acesta ne întâlnim unde ???? Trebuie sa fie ForumPersoanele care se simt repetate și alți ecologiști care ar dori să se întâlnească pentru a face ceva, să facă schimb, să discute, să lupte ... în jurul unei mese bune, a oricărui eveniment Econo etc. :P : Mrgreen:
0 x
Motivul este nebunia celor mai puternici. Motivul celui mai puțin puternic este nebunia.
[Eugene Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'Utilisateur
coucou789456
Mare econolog
Mare econolog
posturi: 1019
Înregistrare: 22/08/08, 05:15
Locul de amplasare: Narbonne




de coucou789456 » 24/07/10, 01:45

bună seara

Flytox

lupta .... in jurul unei mese bune
pentru mine care urmează o dietă, este să mă încurajeze sau să mă ajute să pun un picior în mormânt, se pare că greutatea mea mă face să tind spre obezitate, cel puțin 20-25 k să pierd, atunci sunt gata să uite masa bună, cu excepția cazului în care sunt doar pepeni și alte fructe de sezon pe ea ...

jeff
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Flytox
moderator
moderator
posturi: 14141
Înregistrare: 13/02/07, 22:38
Locul de amplasare: Bayonne
x 839




de Flytox » 24/07/10, 10:55

coucou789456 a scris: pentru mine care urmează o dietă, este să mă încurajeze sau să mă ajute să pun un picior în mormânt, se pare că greutatea mea mă face să tind spre obezitate, cel puțin 20-25 k să pierd, atunci sunt gata să uite masa bună, cu excepția cazului în care sunt doar pepeni și alte fructe de sezon pe ea ... jeff


O putem face ca un han spaniol unde avem doar ce luăm ... Ultima dată când fiecare și-a luat lucrurile ... am avut plăcerea să degustăm câteva specialități din spatele pachetelor ... . Știu câțiva care trebuie să înceapă să saliveze ... : Mrgreen:
0 x
Motivul este nebunia celor mai puternici. Motivul celui mai puțin puternic este nebunia.

[Eugene Ionesco]

http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'Utilisateur
Am citro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5129
Înregistrare: 08/03/06, 13:26
Locul de amplasare: Bordeaux
x 11




de Am citro » 24/07/10, 15:57

: Cheesy: A fost frumos. :P
Dar apoi timpul îmi zboară printre degete și am atât de multe de făcut acasă ... :strigăt:
Ca să nu mai vorbim de alte activități, proiecte curente ... :|

Cred Targol este un pic în același caz, cu proiecte în mișcare ...
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 124