Înșelătorie? au furat fotografiile de la quanthomme ...

Injecția de apă în motoarele termice și celebrul „motor pantone”. Informații generale. Apăsați decupaje și videoclipuri Înțelegere și explicații științifice privind injectarea apei în motoare: idei pentru ansambluri, studii, analize fizico-chimice.
Bibiphoque
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 749
Înregistrare: 31/03/04, 07:37
Locul de amplasare: Bruxelles




de Bibiphoque » 10/03/06, 07:32

jean63 a scris:geogie : Arrow:

Care este dovada că acești „economizatori” nu deteriorează motoarele? Nu după 15 zile putem ști dacă suntem mulțumiți. Aveți o listă de clienți mulțumiți pe o perioadă lungă de timp și kilometri lungi, care ar putea depune mărturie pentru a demonstra că funcționează bine?


hi,
: Mrgreen: Mergeți să citiți cele 3 pagini ale condițiilor generale de vânzare, veți fi înțeles totul !! : Mrgreen: : Mrgreen:
@+
0 x
Nu pentru că am spus întotdeauna că este imposibil să nu încercați :)
Avatar de l'Utilisateur
jean63
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2332
Înregistrare: 15/12/05, 08:50
Locul de amplasare: Auvergne
x 4




de jean63 » 10/03/06, 10:05

Caracteristicile menționate prin cataloage, prospecte și toate documentele publicitare ale vânzătorului sunt doar orientative. Vânzătorul își rezervă dreptul de a furniza modelele sale orice schimbări pe care le consideră adecvate chiar și după acceptarea comenzilor, fără însă că caracteristicile esențiale pot fi afectate


Despre asta vorbești? Oricum, kiturile lor de "motor cu apă" (sistemul pantone presupun, dar nu pentru mașini) și "funcționează cu hidrogen" nu sunt disponibile, așa că pentru explicațiile privind funcționarea, nu este pentru moment. :se încrunta:
0 x
Doar când a renunțat la ultimul copac, a contaminat ultimul pârâu, a pescuit ultimul pește pe care omul îl va observa că banii nu sunt comestibili (MOHAWK indian).
Bibiphoque
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 749
Înregistrare: 31/03/04, 07:37
Locul de amplasare: Bruxelles




de Bibiphoque » 10/03/06, 11:14

hi,
Citatul dvs. este o mică parte, ceea ce am găsit cel mai amuzant a fost jocurile de garanție : Mrgreen:
Haide, mă opresc aici, altfel, mă vor acuza de „hărțuire” : Mrgreen:
@+
0 x
Nu pentru că am spus întotdeauna că este imposibil să nu încercați :)
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79292
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11028




de Christophe » 10/03/06, 11:41

Să nu uităm că a vorbi (chiar rău) înseamnă a-l promova ...
0 x
Avatar de l'Utilisateur
fostul Oceano
moderator
moderator
posturi: 1571
Înregistrare: 04/06/05, 23:10
Locul de amplasare: Lorraine - Franța
x 1




de fostul Oceano » 10/03/06, 18:02

suntem pro suntem anti.

Este anti-emoție :P
0 x
Avatar de l'Utilisateur
yan
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 19
Înregistrare: 12/03/06, 17:14
Locul de amplasare: Haute-Savoie




de yan » 13/03/06, 12:22

Bună ... hei da, acesta este primul meu mesaj.
website http://www.ecoenergiesweb.com/
arată ca o înșelătorie gigantică

„motorul nostru de hidrogen este în curs de dezvoltare (timpul pentru a plagia unele planuri disponibile pe web?)


Există o listă de FUCKS recunoscuți? daca da votez pentru a indica ECOENERGIESWEB in linia plemiere !!!!

A+
Yan
0 x
Avatar de l'Utilisateur
lio74
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 333
Înregistrare: 15/03/06, 23:16
Locul de amplasare: HTE-SAVOIE și Viena

Descopăr și eu




de lio74 » 15/03/06, 23:33

Bună Yan

Sunt de acord cu tine!!! oricum, chiar și cu cele mai bune intenții, există întotdeauna un tip care să profite și să putrezească chestia :se încrunta: !

Cu toate acestea, nu sunt împotriva comercializării unei soluții industriale fiabile a sistemului Pantone. Mai ales dacă profiturile colectate sunt folosite pentru a "avansa schmilblick" (: săgeată: citat de la webmaster) și pentru a servi cauze nobile, cum ar fi ajutarea lumii a treia să se echipeze și să supraviețuiască ...

Nu trebuie să uităm intențiile lui Paul Pantone, prin diseminarea invenției sale către publicul larg, el se gândea la Planetă și NU la portofoliul său ...
0 x
„A face ceva este scump, a nu face nimic va costa mult mai mult”. Koffie Annan
următoarea specie pe cale de dispariție: Omul ... și va fi bine făcut pentru el!
OMUL ESTE UN POLUANT NATURAL FOARTE PERICULOS!

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Reveniți la „Injectarea apei în motoarele termice: informații și explicații”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Majestic-12 [Bot] și oaspeții 76