Scoateți pantonul

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
PITMIX
Motorul de căutare Pantone
Motorul de căutare Pantone
posturi: 2028
Înregistrare: 17/09/05, 10:29
x 17




de PITMIX » 07/01/06, 19:34

Blând
Imaginați-vă toate semiremorcile echipate cu un sistem Pantone. Sunt sigur că este mai ușor să obțineți rezultate bune pe astfel de motoare decât pe lăcașele noastre sărace.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
asgard os tyr
My R21 Pantone pe TF1 :)
My R21 Pantone pe TF1 :)
posturi: 160
Înregistrare: 06/02/05, 18:21
Locul de amplasare: pretutindeni
x 1




de asgard os tyr » 07/01/06, 21:09

Chiar dacă nu suntem mulți pentru a avea rezultate, este absolut necesar
validați-le rapid pentru a ne clarifica felinarele! cu toții lucrăm empiric, deci cu cât avem mai multe feedback-uri, cu atât vom vedea mai clar !!!
Deci, o facem atunci când această concentrație de pantone micro ???
FEBRUARIE??? CINE ESTE OK ?????
0 x
Avatar de l'Utilisateur
PITMIX
Motorul de căutare Pantone
Motorul de căutare Pantone
posturi: 2028
Înregistrare: 17/09/05, 10:29
x 17




de PITMIX » 07/01/06, 23:33

Totul depinde de rezultatele mele până atunci și când se va întâmpla. Aș dori să particip la fel, poate fi benefic doar pentru învățarea mea. Cred că este la fel și pentru alte Pantonizatoare în devenire.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
asgard os tyr
My R21 Pantone pe TF1 :)
My R21 Pantone pe TF1 :)
posturi: 160
Înregistrare: 06/02/05, 18:21
Locul de amplasare: pretutindeni
x 1




de asgard os tyr » 31/01/06, 20:39

o mulțime de editare a fost concepută de ceva timp și va fi timpul să rezumăm experiența!
Actualizați-ne cercetările, mi se pare că este momentul potrivit!
Contează asta pentru tine ??? : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
asgard os tyr
My R21 Pantone pe TF1 :)
My R21 Pantone pe TF1 :)
posturi: 160
Înregistrare: 06/02/05, 18:21
Locul de amplasare: pretutindeni
x 1




de asgard os tyr » 18/02/06, 21:04

inca de pe vremea asta !!! :şoc: :şoc: :şoc:
tot nu leaga pe nimeni !!! :strigăt: :strigăt: :strigăt:
De ce nu vrei ??? (Vorbesc despre cei care au prototipuri !!!)
0 x
Avatar de l'Utilisateur
lau
Mare econolog
Mare econolog
posturi: 814
Înregistrare: 19/11/05, 01:13
Locul de amplasare: vaucluse




de lau » 18/02/06, 22:55

Pe 4 martie are loc târgul vinsobre (drom sudic), pentru prima dată va exista un stand dedicat unui tractor pantonizat de băiatul care m-a ajutat să-mi fac prototipul. Voi trece pe la acest târg pentru a arăta adunarea mea celor interesați, fără expunere publicului larg cu mașina mea din motivele pe care le puteți ghici, dar voi fi aproape.
Trebuie să mă interesez despre târgul de merindol bine cunoscut de APTE, aș putea să trec și eu.
Cred că ai spus că a existat o interdicție de încercare gratuită în Montpellier pentru martie sau aprilie ?? de ce nu? 8)
0 x
Numărul de molecule dintr-o picătură de apă este egal cu numărul de picături de apă din Marea Neagră!
Avatar de l'Utilisateur
asgard os tyr
My R21 Pantone pe TF1 :)
My R21 Pantone pe TF1 :)
posturi: 160
Înregistrare: 06/02/05, 18:21
Locul de amplasare: pretutindeni
x 1




de asgard os tyr » 19/02/06, 15:02

pentru banca de testare ... există întotdeauna o cale !!! 8) trebuie doar să avertizezi cât mai mult timp în avans !!!
pentru târgul merindol, din partea mea, nu aș lua penne pentru a merge acolo!
Cei care vor să avanseze, să împărtășească informațiile și sunt de acord să colaboreze pentru validarea conceptului lor !!!
Când facem ceva, trebuie să o facem bine sau să nu facem nimic !!! :x Am participat deja la Nature Avignon cu ei (târg organic)
Din păcate, nu am reușit să optez nimic cu ei ... (ex: după ce am condus deja mai multe conferințe și dezbateri în plus față de prototipurile și banca mea de putere, mi se oferă să particip la conferința cu care a dat ocazional, refuz categoric !!!) și oamenii au început să iasă înainte de sfârșit !!! spunând că încă vorbește despre ceea ce știe toată lumea, fără a adăuga mai multe (cum ar fi copie lipită) : Lol: )
Din păcate nu sunt singurul care are acest tip de feedback !!!
Fiecare poate vedea ce vrea!
0 x
Avatar de l'Utilisateur
asgard os tyr
My R21 Pantone pe TF1 :)
My R21 Pantone pe TF1 :)
posturi: 160
Înregistrare: 06/02/05, 18:21
Locul de amplasare: pretutindeni
x 1




de asgard os tyr » 24/04/06, 22:35

:strigăt: :strigăt: :strigăt: :strigăt: :strigăt: :strigăt: :strigăt: :strigăt: :strigăt: :strigăt: :strigăt: :strigăt: :strigăt: :strigăt: :strigăt: :strigăt: :strigăt: :strigăt: :strigăt:
BA DA CE !!!
din februarie nimeni nu vrea sa dea jos pantonul !!!

Exact așa vom ajunge să facem ceva :se încrunta:
Așadar, la fiecare două luni, veneam să îmi reîncarc bateriile în această secțiune goală !!!
A scoate pantonul, aparent nu este dorința multora !!! Peste două luni!
0 x
Avatar de l'Utilisateur
fostul Oceano
moderator
moderator
posturi: 1571
Înregistrare: 04/06/05, 23:10
Locul de amplasare: Lorraine - Franța
x 1




de fostul Oceano » 24/04/06, 23:44

Trebuie să vorbești cu André! Face pantone și își zboară avionul : Mrgreen:
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 211