Mai multe rezumate ale postărilor recente din partea de sus a paginii?

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
gem
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 395
Înregistrare: 17/12/07, 21:53
x 27

Mai multe rezumate ale postărilor recente din partea de sus a paginii?




de gem » 11/08/13, 00:00

bonjour,
Nu știu dacă sistemul meu face acest lucru, dar nu mai văd un rezumat post recent în partea de sus a paginii. Trebuie să merg la ultimele 150 de postări pentru a găsi noutățile și nu este foarte ușor de utilizat.

Prin postarea acestui mesaj, văd rezumatul, trebuie acum să rămân pentru a le vedea? Mă deranjează puțin dacă este adevărat.


Deci este adevărat.
Prezic dispariția acestui site în cel mult câteva luni. Îmi pare rău.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Hic
Mare econolog
Mare econolog
posturi: 995
Înregistrare: 04/04/08, 19:50
x 5

Re: Nu mai există un rezumat recent al postărilor în partea de sus a paginii?




de Hic » 11/08/13, 06:24

gem a scris:bonjour,
Nu știu dacă sistemul meu face acest lucru, dar nu mai văd un rezumat post recent în partea de sus a paginii. Trebuie să merg la ultimele 150 de postări pentru a găsi noutățile și nu este foarte ușor de utilizat.

Prin postarea acestui mesaj, văd rezumatul, trebuie acum să rămân pentru a le vedea? Mă deranjează puțin dacă este adevărat.


Deci este adevărat.
Prezic dispariția acestui site în cel mult câteva luni. Îmi pare rău.

Bună dulceață
alternativă
vă conectați în RSS
*** https://www.econologie.com/forums/rss.xml ***
este mai rapid și mai ușor pentru toată lumea
0 x
"Hrana ta să fie medicamentul tău și medicamentul tău să fie mâncarea ta" Hippocrates
"Orice preț care are un preț nu are valoare", Nietzche
Tortura pentru manie
Interzicerea exprimării ideii că câmpurile sunt accelerații (magnetice și gravitaționale)
Și veți obține opțiunea de brevet de tip hangman cu tortură mintală cu succes
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11043

Re: Nu mai există un rezumat recent al postărilor în partea de sus a paginii?




de Christophe » 11/08/13, 10:18

gem a scris:Prezic dispariția acestui site în cel mult câteva luni. Îmi pare rău.


Tocmai pentru a evita acest lucru am făcut această schimbare (printre altele). De ce? Deoarece această listă îi privește mult mai mult pe membrii care participă la dezbateri decât vizitatorii și a priori acest lucru a penalizat referințarea google ... Dacă rămâi conectat, nu schimbă nimic (valabil și pentru cei a căror observație, prin urmare, nu prea înțeleg .)
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Did67
moderator
moderator
posturi: 20362
Înregistrare: 20/01/08, 16:34
Locul de amplasare: Alsacia
x 8685




de Did67 » 11/08/13, 10:35

Există, de asemenea, mesajul în căsuța sa poștală, polurizând firele pe care intervenim ...

Cred că majoritatea începătorilor vin printr-un motor de căutare, deci nu contează ...
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 270