investiții imobiliare în Mauritius

Construirea habitatului natural sau ecologic: planuri, proiectare, sfaturi, expertiză, materiale, geobiologie ... Casă, construcție, încălzire, izolare: tocmai ați primit una sau mai multe citate. Nu pot alege? Precizați problema dvs. aici și vă vom sfătui cu privire la alegerea corectă! Ajutor în citirea DPE sau a diagnosticării energiei de mediu. Ajutor la cumpărarea sau vânzarea de bunuri imobiliare.
Mireille90
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 9
Înregistrare: 08/10/14, 13:36

investiții imobiliare în Mauritius

de Mireille90 » 22/10/14, 13:23

Bună ziua, văzând pe net frumusețea peisajelor mauritiene, mi-am spus că ar fi o șansă să trăiesc acolo. În plus, împreună cu soția mea, ne vom îndrepta spre insulă până la sfârșitul anului pentru sărbători. Căutăm deja un loc de cazare în acest scop și vrem să fie o casă de vacanță frumoasă lângă plajă. Știți unde pot găsi reclame pentru acest tip de închiriere?
0 x
julien12
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 3
Înregistrare: 10/10/14, 09:38

de julien12 » 24/10/14, 12:36

Bună ziua, intenționez să zbor și pe insulă luna viitoare. De fapt, am început să caut un loc de cazare și am găsit un bungalou foarte elegant pe -lexpressproperty.com/en. Ai mai fost acolo inainte? În caz contrar, îl recomand, deoarece acest site pune online toate reclamele de bunuri de închiriat sau de vânzare în insulă.
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042

de Christophe » 24/10/14, 12:45

Hei „doi” acolo? cum e viata?
Nu este impresia că abuzăm de netichetă?
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Reveniți la „Imobiliare și construcții ecologice: diagnostice, HQE, HPE, bioclimatism, habitat natural și arhitectură climatică”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 92