Ce este exact economia?

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79115
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

Ce este exact economia?




de Christophe » 11/08/06, 16:52

Am vrut să o fac de mult timp și astăzi s-a terminat!

Am actualizat definiția econologiei de pe site: https://www.econologie.com/definition-de ... es-12.html

Am vrut să îmi primesc părerea: este suficient de cuprinzătoare? nu prea confuz? Există lucruri care te șochează (aparléfotes)? Lucruri despre care crezi că lipsesc? etc., etc ...

mulțumesc
0 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 240