Notificare prin e-mail

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Targol
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1897
Înregistrare: 04/05/06, 16:49
Locul de amplasare: Regiunea Bordeaux
x 2




de Targol » 05/09/06, 13:14

Capt_Maloche a scris:Deblocați cookie-urile, nu?


Nu există nicio problemă acolo. De fapt, am pus întrebarea pentru că sunt pe un server de poștă corporatist și m-am întrebat dacă nu a început să considere notificările de ecologie drept spam.

Dacă eu sunt singurul care încurcă, explicația trebuie să fie acolo. Dacă există mai multe altele, poate proveni din Econologie.
0 x
„Oricine crede că creșterea exponențială poate continua la nesfârșit într-o lume finită este un prost sau un economist”. KEBoulding
nialabert
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 258
Înregistrare: 02/06/05, 22:32
Locul de amplasare: Genève




de nialabert » 05/09/06, 16:21

Targol a scris:
nialabert a scris:Nu uitați să bifați caseta mică „Avertizați-mă când este postat un răspuns” atunci când răspundeți.

Se pare că notificările nu sunt automate.


Este drăguț, Nialabert, dar nu suntem la fel de neutri. :D
Ideea întrebării a fost „a funcționat, nu mai funcționează” și nu „cum o facem să funcționeze?”

Dacă iau exemplul acestui fir, există un link în partea de jos a firului care spune „nu mai urmați acest subiect”. Prin urmare, ar trebui să primesc o notificare atunci când este îmbogățită (în caz contrar, acest link ar trebui să fie „urmați acest subiect”).

Cu toate acestea, nu primesc nimic ... :strigăt:



Tocmai mă lămuream pentru că, în mod cert forum, aceasta este o opțiune pe care o alegeți în profilul dvs. și care vine automat. Așa că mi-am spus uneori ... 8)


Și cu mine merge bine : Cheesy:
0 x
Targol
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1897
Înregistrare: 04/05/06, 16:49
Locul de amplasare: Regiunea Bordeaux
x 2




de Targol » 05/09/06, 22:23

nialabert a scris:Tocmai mă lămuream pentru că, în mod cert forum, aceasta este o opțiune pe care o alegeți în profilul dvs. și care vine automat. Așa că mi-am spus uneori ... 8)


Și cu mine merge bine : Cheesy:


Oricum ar fi, a fost frumos să vreau să ajut. Întrucât puteți să-mi confirmați că funcționează și pentru dvs., voi aștepta întoarcerea lui Christophe pentru a vedea dacă va avea vreun feedback de la e-mailurile de notificare care sunt destinate mie, cum ar fi „Reveniți la expeditor”.

dacă nu este cazul, serverul de e-mail al căsuței mele poștale le consideră spam : Evil:
Dacă nici măcar nu-ți poți petrece timpul lucrând forums, totul scapă !!! : Lol:
0 x
„Oricine crede că creșterea exponențială poate continua la nesfârșit într-o lume finită este un prost sau un economist”. KEBoulding

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 345