Hai să vorbim despre altceva ...

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
camel1
Motorul de căutare Pantone
Motorul de căutare Pantone
posturi: 322
Înregistrare: 29/01/05, 00:29
Locul de amplasare: Loire
x 1
A lua legatura cu:

Hai să vorbim despre altceva ...




de camel1 » 29/09/06, 02:52

Salut Econologi! :D

Odată ce nu este obișnuit, vin să postez în acest colț ... pentru ceva ce nu are nicio legătură cu pantone sau cu energiile libere ...

De fapt, în afară de toate acestea, sunt muzician și, împreună cu grupul meu, Camelazur, tocmai am lansat primul nostru CD, cinci piese, care se numește „Mister Humain”.

Îl poți descărca gratuit aici (bucăți individuale sau zip mare:
http://camelazur.free.fr/telech.htm

Totul este făcut „acasă”, în studioul meu de acasă ... : Cheesy:

Simțiți-vă liber să navigați pe site, există alte informații despre noi ...

Bună ascultare!

A +++

Michel
0 x
Eram pe marginea drumului, dar am făcut un mare pas înainte ...
Avatar de l'Utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
posturi: 4559
Înregistrare: 29/07/06, 11:14
Locul de amplasare: Ile de France
x 42




de Capt_Maloche » 29/09/06, 07:52

Tocmai am descărcat cd-ul

nu este un început rău 8)



În opinia mea, pentru promovarea dvs., camelazurul nu este foarte bun vânzător ca nume, ai nevoie de ceva mai puțin dulce
(aceasta este părerea mea) ce cred alții?
0 x
"Consumul este ca o căutare a consolare, o modalitate de a umple un gol existențial în creștere. Cu cheia, o mulțime de frustrare și o mică vină, mărită de conștiința ecologică." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUI, AAHH! ^ _ ^
Avatar de l'Utilisateur
elefant
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6646
Înregistrare: 28/07/06, 21:25
Locul de amplasare: Charleroi, centrul lumii ...
x 7




de elefant » 30/09/06, 10:45

Cpt Maloche a spus:



nu este un început rău



În opinia mea, pentru promovarea dvs., camelazurul nu este foarte bun vânzător ca nume, ai nevoie de ceva mai puțin dulce


Ei bine, cred același lucru, dar nu am vrut să reformulez :?
0 x
PCQ elefant suprem de onoare éconologue ..... Sunt prea precaut, nu este suficient de bogat și prea leneș pentru a salva într-adevăr CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79120
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973




de Christophe » 30/09/06, 11:54

Acest subiect ar trebui să vă intereseze Camel: https://www.econologie.com/forums/radio-econ ... t2197.html
:)
0 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 222