Puțin bun simț (gătit și încălzire cu lemn)

Încălzire, izolare, ventilare, VMC, racire ... confort termic scurt. Izolație, energia din lemn, pompe de căldură, ci și electricitate, gaz sau petrol, VMC ... Ajutor în alegerea și implementarea, rezolvarea problemelor, optimizare, sfaturi și trucuri ...
lejustemilieu
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 4075
Înregistrare: 12/01/07, 08:18
x 4




de lejustemilieu » 14/12/09, 14:22

:D lejustemilieu a scris:
Cred că ai niște diplome.


Cum o deduceți? Dar mă tem și că este o prostie ;-)

Nu înseamnă nimic :D Am un prieten care are puțină educație și care este mult mai inteligent decât absolvenții mei +1
0 x
viktorvvviktor
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 2
Înregistrare: 19/04/18, 11:26

Re: Puțin bun simț (gătit și încălzire cu lemn)




de viktorvvviktor » 20/04/18, 19:16

Îmi place acest blog! Îți place să gătești, dar nu ai suficient spațiu pentru a-ți îndeplini fanteziile gastronomice? Mini friteuza este o soluție reală la problema ta! Datorită caracterului practic, această friteuză profesională vă va păstra atât preferințele gourmet, cât și bucătăria!
0 x
Avatar de l'Utilisateur
1360
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 447
Înregistrare: 26/07/13, 07:30
Locul de amplasare: Elveția
x 36

Re: Puțin bun simț (gătit și încălzire cu lemn)




de 1360 » 20/04/18, 20:33

Frumos, mulțumesc pentru reclama!

În ceea ce mă privește, îmi place să gătesc, este un hobby, o pasiune. Am 50 de ani la sfârșitul anului, nu mai este nevoie să spun că soluțiile „minune” în bucătărie, am văzut câteva ...

Cine vrea să mă creadă, dar singura modalitate de a găti mâncarea, oricare ar fi aceasta, fără grăsimi și absolut sănătoasă, este în tigaia sau cratița din oțel inoxidabil. singurul lucru de stăpânit este temperatura tigaiei înainte de a pune marfa în ea. De asemenea, trebuie dezghețat înainte de a-l pune în tigaie.

Pe scurt, pentru gătit sănătos, nu este nevoie de rahatul care este titlul acestui subiect, un pic priceput este mai mult decât suficient.

;)
0 x
Dacă doriți prea mult să intrați în mucegai, ajungem să arătăm ca o plăcintă.

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la "Încălzire, izolare, ventilație, VMC, răcire ..."

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 411