Milionul! Milionul!

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79304
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11037

Milionul! Milionul!




de Christophe » 31/10/06, 02:09

Acolo, s-a terminat: „The forum a fost vizitat de 1000660 persoane din 29 aprilie 2006 "

Vă asigur că prin „oameni” ne referim la IP și deci și la roboții motoarelor de căutare... este deci necesar să eliminați 20 până la 30% pentru a obține conexiuni de oameni reali...

Oricum, tot e frumos...
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
posturi: 4559
Înregistrare: 29/07/06, 11:14
Locul de amplasare: Ile de France
x 42




de Capt_Maloche » 31/10/06, 11:08

Bravo à toi

Toate onorurile iti revin
0 x
"Consumul este ca o căutare a consolare, o modalitate de a umple un gol existențial în creștere. Cu cheia, o mulțime de frustrare și o mică vină, mărită de conștiința ecologică." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUI, AAHH! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79304
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11037




de Christophe » 31/10/06, 11:17

Nu văd exact așa...

Voi sunteți și actorii acestui lucru forum si econologie...Ma insel?
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
posturi: 4559
Înregistrare: 29/07/06, 11:14
Locul de amplasare: Ile de France
x 42




de Capt_Maloche » 31/10/06, 12:38

Și acolo te comporți modest :D

Nu mă așteptam la mai puțin


Este adevărat că membrii îl țin în viață, dar site-ul trebuia creat
Atat de bine facut oricum

Datorită site-ului tău, am găsit o grămadă de nebuni ca mine 8) , care mă motivează să duc la îndeplinire ceea ce au fost doar proiecte.

Mulțumesc Toff :D
0 x
"Consumul este ca o căutare a consolare, o modalitate de a umple un gol existențial în creștere. Cu cheia, o mulțime de frustrare și o mică vină, mărită de conștiința ecologică." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUI, AAHH! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79304
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11037




de Christophe » 31/10/06, 12:50

Modest Nu știu...să spunem realist...această cifră nu înseamnă absolut nimic, cu excepția faptului că econologia este de interes...și văzând-o, sunt chiar dezamăgit de numărul mic de participanți obișnuiți...Dar hei noi nu te chinui...pentru ca scuze domnule clovni si prietenii lor...ACESTA ESTE DOAR ÎNCEPUTUL!
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Am citro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5129
Înregistrare: 08/03/06, 13:26
Locul de amplasare: Bordeaux
x 11




de Am citro » 31/10/06, 20:43

Nu este doar cantitatea...
Mulți vizitatori la forum cu siguranță sunt (ca mine) mai mulți cititori decât actori care preferă să vorbească doar pentru a îmbogăți dezbaterea sau pentru a pune întrebările care îi deranjează...

Off line, cu siguranță suntem mulți dintre noi care suntem adevărați activiști pentru „cauza” ecologică. :D

Mai mult asta forum este o platformă care vă permite să împărtășiți experiențele dobândite „șurubelniță în mână”. Nu poți fi în cuptor și în moară în același timp... :strigăt:
0 x
bolț
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 357
Înregistrare: 01/02/06, 20:44
Locul de amplasare: Pas-de-Calais




de bolț » 01/11/06, 13:17

citro a scris:Nu este doar cantitatea...
Mulți vizitatori la forum cu siguranță sunt (ca mine) mai mulți cititori decât actori care preferă să vorbească doar pentru a îmbogăți dezbaterea sau pentru a pune întrebările care îi deranjează...


+1

Vorbeam despre asta pe un PM mai devreme:

....
Tocmai ți-am citit mesajul: ca pe „mesaje private” întotdeauna scrie „mesaje private (0)”, indiferent dacă sunt sau nu, și nu îmi deschid inbox foarte des!

Între noi, este adevărat (pentru „explicațiile întotdeauna foarte oferite”) că încerc să nu aglomerez forum de mesaje să nu spună nimic, este întotdeauna foarte greu să găsești pasaje interesante, având în vedere numărul de subiecte (este mai bine să notezi referiri la mesajul interesant, pentru că recitește totul când ai uitat subiectul :strigăt: ) : Mrgreen:

Avem stele în funcție de numărul de mesaje trimise,

doar pentru distracție, ar trebui să existe o a doua linie de stele pentru evaluarea mesajelor scrise pentru a nu spune nimic : Mrgreen:

și de ce nu un 3 pentru ratingul mesajelor interesante (pentru această linie a 3-a André ar fi campion): din fericire, el este acolo pentru a conduce dezbaterea :P nu-i așa?


alt fel de forum : „blabla.com” care după cum sugerează și numele..... : Mrgreen:

bolț
0 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 203