Prezentare Solaircool

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
solaircool
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 19
Înregistrare: 23/12/06, 20:20

Prezentare Solaircool




de solaircool » 23/12/06, 20:58

salut membrilor și fericit an nou

din 1979 pasiunea mea pentru celulele solare, sistemele care economisesc energie sub toate formele este plăcerea mea și am decis să postez câteva sfaturi pentru colegii mei și pentru planeta mea de dragoste

amicalement :D
0 x
Avatar de l'Utilisateur
camel1
Motorul de căutare Pantone
Motorul de căutare Pantone
posturi: 322
Înregistrare: 29/01/05, 00:29
Locul de amplasare: Loire
x 1
A lua legatura cu:




de camel1 » 25/12/06, 23:53

Salut !

Bine ați venit la club, Solaircool! :D

Aveți realizări în creditul dvs., întrebare EnR?

Sa aveti o festa buna!

Michel
0 x
Eram pe marginea drumului, dar am făcut un mare pas înainte ...
Avatar de l'Utilisateur
solaircool
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 19
Înregistrare: 23/12/06, 20:20




de solaircool » 26/12/06, 02:11

da instalarea a peste 5000 de panouri și alte amăgiri din 1974
toate acestea se referă la recuperarea și protecția micii mele planete până la placa mea

fericit sfârșitul anului 2006 și nu numai
0 x
Avatar de l'Utilisateur
camel1
Motorul de căutare Pantone
Motorul de căutare Pantone
posturi: 322
Înregistrare: 29/01/05, 00:29
Locul de amplasare: Loire
x 1
A lua legatura cu:




de camel1 » 27/12/06, 00:56

Bună Satanas! Te-am recunoscut!

solaircool a scris:da instalarea a peste 5000 de panouri și alte amăgiri din 1974
toate acestea se referă la recuperarea și protecția micii mele planete până la placa mea

fericit sfârșitul anului 2006 și nu numai

:şoc: :şoc: :şoc: Yarggggllll! :şoc: :şoc: :şoc:

1974, cam în anul în care am început să mă interesez de ecologie și de corolar, energie solară și energie regenerabilă ... și aveam 11 ani la acea vreme : Cheesy: :strigăt:

Pentru acțiune, a venit puțin mai târziu, dar apoi tu, acolo! :şoc:

Trebuie să fii o mină de informații cu privire la întrebare, presupun că, cu o astfel de înregistrare, care l-ar face pe Don Juan să plângă, ești instalator?

Din ce regiune ești (m-am uitat în profilul tău, dar nu e nimic ...)

Deoarece nu intenționăm să ne oprim la pantone, împreună cu Didier, și că încercăm să stabilim legături cu diferite abilități, poate am putea face câteva lucruri frumoase împreună ... mai târziu ...
Lucrăm la o structură care este planificată - printre altele - pentru asta ... și care va fi operațională în 2007 ...
Lio este deja pe picior, voi face o comunicare despre asta în curând, pentru că presupun că o parte din forum trebuie să ne întrebăm deja ce am fi putut pune încă !! : Cheesy: : Lol:

În orice caz, reiterez (dar nu! Nu ITER! : Evil: ) bun venit în club !

A ++++
Michel
0 x
Eram pe marginea drumului, dar am făcut un mare pas înainte ...
Avatar de l'Utilisateur
Cuicui
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 3547
Înregistrare: 26/04/05, 10:14
x 6




de Cuicui » 27/12/06, 10:38

camel1 a scris: (dar nu! nu ITER! : Evil: )

Și z-pinch?
0 x
Avatar de l'Utilisateur
solaircool
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 19
Înregistrare: 23/12/06, 20:20

merci




de solaircool » 28/12/06, 15:16

Am văzut și am auzit atât de multe lucruri, de la cele mai simple la cele mai nebunești, că am dat informații care au putut fi verificate de când 1460 de oameni au știut lucruri care au căzut în uitare ... pentru invenții sunt foarte atent, deoarece mișcarea perpetuă este redescoperită în fiecare an ?????? precum și economii de tot felul, așa că am citit postările pentru că controversa este rea doar faptele sunt verificabile :şoc:
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 236