Adaugă butonul care nu-mi place?

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11044

Re: Adăugați butonul care nu-mi place?




de Christophe » 27/05/20, 22:34

sicetaitsimple a scris:Trebuie doar să înțelegeți că „loialitatea față de putere și versiunile oficiale” este un comportament ticălos ...


Poate vrei să vorbești despre scandalul cu măști?

Pe lângă minciunile de sănătate, gestionarea catastrofală a stocurilor, shenanigans organizate de mafie, există și răufăcători venali ...

Masca chirurgicală a fost vândută 2 cenți în martie 2019, 70 de cenți (cel puțin) astăzi ... Este o creștere de 3500% ...

M-am gândit că, cu cât am produs mai mult, cu atât au scăzut prețurile?

Îmi pare rău că n-am înțeles nimic despre capitalism, e adevărat ... mea culpa Sunt un prost prea prost pentru lumea asta a cârcotașilor ...

Deci, cârcotașii există într-adevăr în criza coronavirusului!
0 x
sicetaitsimple
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 9803
Înregistrare: 31/10/16, 18:51
Locul de amplasare: Normandia de Jos
x 2658

Re: Adăugați butonul care nu-mi place?




de sicetaitsimple » 27/05/20, 22:52

Christophe a scris:
sicetaitsimple a scris:Trebuie doar să înțelegeți că „loialitatea față de putere și versiunile oficiale” este un comportament ticălos ...


Poate vrei să vorbești despre scandalul cu măști .......


Nu, nu, nu mai vreau să vorbesc despre COVID, există suficienți specialiști puternici din pregătirea lor medicală de 3 luni pe Youtube, sigur veți fi observat, astfel încât să mă abțin ... posibil așa cum am făcut deja de mai multe ori pentru a critica (în afară de orice evaluare a acestui sau acel tratament) comparațiile dintre cifre, raporturi, ... absolut nu sunt comparabile.
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11044

Re: Adăugați butonul care nu-mi place?




de Christophe » 27/05/20, 23:30

Ah, fără măști, nu este medicament: este managementul stocurilor, vânzări și puțină psihologie : Cheesy:

Cu acest exemplu am vrut doar să spun că versiunile oficiale nu sunt neapărat sinonime cu adevărul ...
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Exnihiloest
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5365
Înregistrare: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Adăugați butonul care nu-mi place?




de Exnihiloest » 31/05/20, 17:03

Christophe a scris:
Exnihiloest a scris:Moderația nu își joacă rolul. Permite insultelor și calomniei să transmită contribuabililor, cu condiția ca cine le face să fie suficient de activ pentru a genera zgomot pe forum și respectarea tezelor proprietarului.


Defăimare!

Nu putem pune un mod în spatele fiecărui membru!

Găsești un mesaj insultător? Rapoarte de mesaje sunt făcute pentru asta!

Și cine îi va trata? Aceiași care practică și calomnia și care au cel bun care a făcut observațiile în discuție ?!
Toată lumea poate vedea că lăsați Gadgetdebois să calomnească sau să insulte utilizatorii și nimeni nu este surprins, deoarece exersați și:
societate și filozofie / dictatura-împotriva poluării și schimbărilor climatice-t16333-40.html # p383525

„În niciun caz nu are copii ... este prea egoist!", acesta este punctul tău, nu-i așa? Punctul unui" moderator "?! : Roll: Cui vrei să te faci să crezi asta. Scopul ofertantului înalt al unui personaj care este în mod regulat ofensator, calomnios și defăimător.
Așadar, curățați-vă casa înainte de a vorbi despre defăimare.
1 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 383